Molde FK - Legia Warszawa w barażu o awans do 1/8 finału Ligi Konferencji - wynik na żywo i relacja live

Liga Konferencji / Faza pucharowa kwalifikacyjna
Aker Stadion / 15.02.2024
Mariusz Czykier

Akt. 15/02/2024, 20:42 GMT+1

Tymczasem dziękujemy za dzisiejszą relację i zapraszamy na kolejne. Dobrej nocy!
Koszmarna pierwsza połowa w wykonaniu Legii, znacznie lepsze drugie 45 minut. Dwie z trzech bramek straty odrobione, ale do awansu jeszcze ciągle daleka droga. Rewanż za tydzień przy Łazienkowskiej 3 w Warszawie.
90'+6
Molde FK
Koniec meczu! Molde wygrywa 3:2.
90'+5
Molde FK
Jeszcze rzut rożny dla Molde. Wyłapany przez Tobiasza.
90'+4
Legia Warszawa
Sporo zamieszania pod bramką Molde po rzucie wolnym, ale nic z tego nie wyszło. Obrońcy w końcu wyłuskali piłkę spod nóg legionistów i oddalili zagrożenie.
90'+1
Pięć minut dłużej potrwa to spotkanie.
90'
Była szansa dla Legii po rzucie wolnym. Odbita kilka razy piłka trafiła pod nogi Kapustki, który strzelił w środek bramki, ale interwencja Petersena ocaliła Molde przed stratą bramki.
88'
Molde FK
Rzut wolny dla Molde, ale strzał z ok. 25 metrów bardzo niecelny.
87'
Coraz mniej czasu ma Legia na wyrównanie, chociaż arbiter z pewnością doliczy kilka minut.
85'
Elitim się podniósł i wrócił do gry, ale za faul taktyczny sam obejrzał żółty kartonik.
83'
Leży też jeden Juergen Elitim. Erik Hestad za faul na piłkarzu Legii obejrzał żółtą kartkę.
80'
Matts Daehli leży na murawie, konieczna jest interwencja medyków.
76'
Presja ma sens. Legia wyraźnie zepchnęła Molde do głębokiej defensywy, co skutkuje większym chaosem w grze gospodarzy. Piłka przez większość czasu jest pod kontrolą legionistów.
74'
Znakomitą robotę wykonuje na lewym skrzydle Morishita. Wywalczył kolejny rzut rożny, a Kapustka minimalnie przestrzelił po dośrodkowaniu.
Świetna akcja legionistów, wykończona świetnym strzałem głową Rafała Augustyniaka. Legia ma już tylko jedną bramkę do odrobienia.
R. Augustyniak
Gol
Gole1
Strzały celne1
71'
KOLEJNA BRAMKA DLA LEGII!!!
69'
Molde FK
Ale Molde też nie rezygnuje. Raz po raz próbuje się przedrzeć pod bramkę Legii. Tam jednak czuwa obrona, znacznie skuteczniejsza niż w pierwszej połowie.
66'
Schodzi Rosołek, wchodzi Kramer. Legia po strzeleniu gola kontaktowego nabrała ochoty na więcej.
Rozegranie podobne do poprzednich, ale tym razem Jozue znalazł się tam, gdzie powinien. Odbita piłka trafiła pod nogi kapitana Legii, a te nie wahał się nawet przez ułamek sekundy i posłał ją wprost do siatki Molde.