Legia Warszawa - AZ Alkmaar: wynik meczu na żywo i relacja live

Przemysław Kuwał

Akt. 14/12/2023, 20:42 GMT+1

20:42
20:40
Legia zagrała dziś bardzo mądrze i awansuje w pełni zasłużenie! W drugiej połowie mogła strzelić nawet więcej goli, ale nie ma to już znaczenia! Wicemistrzowie Polski zagrają w pucharach także wiosną!
92'
Koniec meczu! Legia wygrywa 2:0 i z drugiego miejsca wychodzi z grupy Ligi Konferencji Europy!
91'
Świetne uderzenie Diasa, ale minęło o centymetry słupek.
90'
Tylko dwie minuty doliczone. Tyle dzieli Legię od awansu!
87'
Josue, bohater spotkania, schodzi z boiska. A z nim Muci. Na ostatnie minuty meldują się Kapustka i Rosołek.
86'
Bardzo niecelne uderzenie Diasa z dystansu.
83'
82'
Cudowne dośrodkowanie Josue zewnętrzną częścią stopy wprost na głowę Kramera, a ten trafia głowę. Piękna bramka i Legia już ma awans na wyciągnięcie ręki!
82'
GOOOOL! Jest wreszcie 2:0!!!
78'
Jeszcze jedna szansa Legii! Elitim świetnie wypatrzył go w polu karnym, a Albańczyk uderzył lekko i w sam środek bramki. Oby te okazje się nie zemściły!
76'
Odgaard strzelał z narożnika pola karnego, ale trafił wysoko w trybuny.
74'
Jędrzejczyk za Pankova. Nowe siły w defensywie Legii.
70'
Elitim faulowany. Legia zyskuje kolejne cenne sekundy.
68'
Zmiany w Legii. Kramer za Guala i Dias za Wszołka.
67'
Szybki kontratak AZ i kapitalna interwencja Augustyniaka.
64'
Nieprzyjemna wrzutka w pole karne Tobiasza, ale bramkarz Legii interweniował bez zarzutu.
64'
Przepiękny drybling Slisza, który wyłożył piłkę do strzału Gualowi. Ten pomylił się bardzo znacznie.
60'
Powinno być 2:0! Szybki atak Legii i z prawej strony piłkę w pole karne wgrywał Ribeiro. Muci miał przed sobą już tylko pustą bramkę, ale piłka trafiła go w piętę…