Raków Częstochowa - Sturm Graz: wynik na żywo i relacja live

Akt. 05/10/2023, 20:42 GMT+2

20:42
To by było na tyle ze stadionu w Sosnowcu. Dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejne w Eurosport.pl
20:41
0:2 z Atalantą w pierwszym meczu, 0:1 ze Sturmem w drugim. Może do trzech razy sztuka?
20:41
KONIEC MECZU! DWA MECZE, DWIE PORAŻKI. TO NIE JEST WYMARZONY POCZĄTEK FAZY GRUPOWEJ LIGI EUROPY DLA RAKOWA...
90
DO KOŃCA GRAJĄ TEŻ GOŚCIE! Strzał Teixeiry w znakomity sposób broni golkiper Rakowa. Marne to jednak pocieszenie, bo mimo świetnie dysponowanego dziś Kovacevicia Raków ponosi drugą porażkę w drugim meczu fazy grupowej Ligi Europy
90
Ostatnia minuta meczu. Piłkarze Rakowa postawili wszystko na jedną kartę, ale może zabraknąć im czasu
90
REZERWOWY YEBOAH MÓGŁ ZOSTAĆ BOHATEREM RAKOWA! Z jego uderzeniem z bliskiej odległości poradził sobie jednak bramkarz Sturmu. Do doliczonego czasu mistrz Polski czekał na tak dogodną okazję, ale i tak nic z tego
90
Wymuszona zmiana w drużynie gości. Gazibegović doznał kontuzji, musi przedwcześnie opuścić boisko
90
Aż 6 minut doliczonych do drugiej połowy. 6 minut nadziei piłkarzy Rakowa!
20:30
"Gramy do końca, gramy do końca!" - niesie się po trybunach w Sosnowcu. Piłkarze Rakowa jednak z coraz mniejszą w wiarą w wywalczenie korzystnego rezultatu, czytaj: uniknęcie porażki
20:28

85
Jeszcze jedna, piąta już zmiana w drużynie gospodarzy: Nowak za Papanikolaou
85
Przyspieszyli gospodarze. Mają pięć minut plus czas doliczony, by powalczyć o premierowy punkt w rozgrywkach Ligi Europy
20:18
Niespełna kwadrans do końca. Naprawdę nie ma już na co czekać

75
Raków Częstochowa
Podwójna zmiana w drużynie Rakowa: Lederman za Kochergina i Berggren za Kittela
74
Groźnie na bramkę Rakowa strzelał teraz Szymon Włodarczyk. Ale nie dość, że przegrał pojedynek z bramkarzem mistrzów Polski, to jeszcze był na spalonym
20:16
Ogień na trybunach, ale trochę za mało ognia w grze Rakowa

71
Piłkarze Rakowa częściej wizytują połowę gości i to jedyny plus, bo nic z tych sytuacji nie wynika
68
Raz po raz piłkarze gości niepokoją bramkarza Rakowa. Już 15 do 3 dla Sturmu w sytuacjach bramkowych. Gdyby nie świetna dyspozycja Vladana Kovacevicia, byłoby już 2:0, albo i lepiej
62
Szybko zapisuje się w notatniku sędziego Crnac. W kartkach już 2:1 dla Rakowa, ale ta najważniejsza statystyka w dalszym ciągu dla gości