Starcie Napoli z RB Lipsk jest całkiem przyjemnym przedłużeniem emocji w Lidze Mistrzów. Dla polskich kibiców mam kolejny wabik - w podstawowym składzie lidera Serie A jest Piotr Zieliński. I to w ataku! Zapraszamy na relację NA ŻYWO. Nie zapominamy również o meczu Celtic - Zenit NA ŻYWO w Eurosporcie 1

Liga Europy / 1/16 finału
Stadio Diego Armando Maradona / 15.02.2018
1
3

Akt. 15/02/2018, 22:59 GMT+1

22:59
Koniec spotkania! Napoli - RB Lipsk 1:3. Dziękujemy za śledzenie relacji i pozdrawiamy!
90
Strzał rozpaczy Diawary, był... prawdziwą rozpaczą. Od zablokowania uderzenia stopera Napoli rozpoczęła się śmiercionośna kontra ekipy z Niemiec. Piłkę środkiem pola przecholował Emil Forsberg i w odpowiednim momencie dograł do Timo Wernera, a Niemiec chyba zabił ten dwumecz.
Trzy minuty doliczone!
Super mecz Kevina Kampla, na delikatnym wstecznym grał dzisiaj Marek Hamsik. Słowak opuścił boisko w 53. minucie. Napoli już w niedziele zagra ligowy mecz ze SPAL .

88
Nie ma kibiców na stadionie Świętego Pawła. Wszystkie ręce na pokład - ale tylko w Serie A. Napoli marzy o mistrzostwie Włoch, nie o Lidze Europy. Dla piłkarzy RBL - mimo odpadnięcia z LM - to jednak wciąż miłe okno wystawowe. Zbliżamy się do 90. minuty.
85
Demme w miejsce Keity. W zmianach Lipsk dobiło do Napoli i jest remis 3-3. Do końca spotkania pięć minut z lekkim okładem*
*czyli to co doliczy arbiter
83
Jean-Kévin Augustin to kolejny utalentowany piłkarz, który wskutek gwiazdozbioru PSG musiał opuścić klub, w którym się wychowywał. Będzie miał swoje 10 minut w Naepolu piłkarz RBL. Tutaj dajemy zdjęcie-dowód.

81
I zmiana nr 2. Augustin w miejsce Poulsena.
79
Bruma strzelił, może odpocząć. W jego miejsce Forsberg. Pierwsza zmiana ekipy z Lipska.
74
Włosi myśleli o podwyższeniu prowadzenia. Pyk pyk i już jest 2-1 dla RB Lipsk! Absolutne gapiostwo gospodarzy. Świetna akcja Yussufa Poulsena, który szturmem zaatakował pole karne Napoli i wystawił piłkę - niemalże na pustą bramkę - Brumie. 2-1!
Bruma
Gol
Bruma
RB Leipzig
RB Leipzig
71
Dośrodkowanie Roga złapał Peter Gulasci.
70
Nabrali wigoru piłkarze jednej i drugiej drużyny. Jest trochę ciekawiej, ostatnie 20 minut musi być ciekawe. Rzut rożny dla Napoli.
61
Wyrównanie! Timo Werner w końcu się strzelił. Idealna akcja Kevina Kampla. Dynamiczny rajd prawym skrzydłem i wystawienie piłki w okolice bliższego słupka. Sytuacyjny strzał Wernera i w końcu mamy mecz! 1-1!
T. Werner
Gol
T. Werner
RB Leipzig
RB Leipzig
61
Brazylijczyk już dał kilka wskazówek Zielińskiemu. Czekamy!
60
Trzecia i ostatnia zmiana w Napoli. Adam Ounas już może iść pod prysznic. W jego miejsce Allan.
57
Ależ sytuacja dla Lipska. Z piłką ruszył Poulsen, podał do Keity, a ten delikatnie dograł do Polusena. W sytuacji 1 na 1 z Reiną przegrał.
55
Gol i od razu zmiana. Sarri zdjął Hamsika, a wprowadził Lorenzo Insigne. W miejsce Elseid Hysaj pojawił się Mario Rui. Podwójna zmiana Napoli. Zieliński wciąż na boisku.
52
I mamy gola! Adam Ounas i chirurgiczne wykończenie z prawej strony boiska. Płaski strzał Algierczyka w kierunku dalszego słupka. Podawał Marko Rog.