Bramki łącznie 0-7
Piotr Onami

Akt. 06/07/2017, 18:55 GMT+2

18:55
Na teraz dziękujemy, ale już o 20;30 wracamy z tekstówką z meczu Jagiellonii, na którą już teraz zapraszamy. Relację poprowadził Zwierz. Dziki Zwierz.
18:54
Lech nie miał większych problemów z wygraniem spotkania rewanżowego. Gospodarze tylko w pierwszej połowie stworzyli kilka akcji, jednak nie potrafili dojść do groźnej sytuacji strzeleckiej. Awans podopiecznych Bjelicy jest w pełni zasłużony.
91'
Koniec! Lech w 2. rundzie eliminacji Ligi Europy.
91'
Wolny dla Lecha...Jevtić uderza, jednak nad poprzeczka.
90'
Za chwilę koniec spotkania, raczej nic się tu już nie wydarzy.
89'
Makuszewski poturbowany, przez chwilę nie podnosi się z murawy. Polak trzyma się za twarz, ale już doszedł do siebie.
88'
Mogło być 4:0 dla Lecha, Barkroth uderzał/podawał wzdłuż bramki, w futbolówkę trafił Gajos, a piłka odbiła się od słupka! Po chwili kontra gospodarzy, ale Burić wszystko wyjaśnił.
87'
Kontra Kolejorza, Makuszewski nie miał do kogo podać i decyduje się na strzał, broni bramkarz i rożny dla Lecha.
85'
Mało brakowało, a Trałka zanotowałby samobójcze trafienie, było gorąco, na szczęście piłka przeleciała obok słupka.
83'
Na spalonym Barkroth. A po chwili jeszcze Nielsen.
80'
Szansa Pelister po kolejnej wrzutce w pole karne piłka odbiła się od Nielsena i mogła zmylić Buricia.
76'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Kamil Joźwiak! Ponownie Makuszewski popisał się znakomitym podaniem, a Jóźwiak wykończył akcję skutecznym uderzeniem.
K. Jóźwiak
Gol
K. Jóźwiak
Lech Poznań
Lech Poznań
75'
Kolejne dośrodkowanie z rożnego, tym razem Barkroth ... bardzo dobra piłka, ale tym razem Trałka nie trafił głową.
73'
Trzy rzuty rożne dla Lecha, ale żaden nie zakończył się skutecznym strzałem.
72'
W ekipie z Macedonii na wyróżnienie zasługuje tylko Iljoski. Tylko na sprawia jakiekolwiek zagrożenie pod bramką lecha.
66'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! JEVTIĆ!!!!! Szybka akcja gości, Makuszewski świetnie dograł do ofensywnego pomocnika, który popisał się precyzyjnym strzałem.
D. Jevtic
Gol
D. Jevtic
Lech Poznań
Lech Poznań
64'
Lech Poznań
64'
Gospodarze chcą wyrównać, starają się, ale nie można powiedzieć, że mają pomysł na sforsowanie defensywy gości.