Cześć i czołem! Zapraszamy na relację tekstową z meczu BATE - Arsenal, który jest rozgrywany w ramach drugiej kolejki spotkań Ligi Europy. W inauguracyjnej serii spotkań "Kanonierzy" wygrali 3:1 z FC Koeln, zaś BATE zremisowało z Crveną Zvezdą 1:1.

Liga Europy / Faza grupowa
Borisov Arena / 28.09.2017

Akt. 28/09/2017, 20:50 GMT+2

20:50
To tyle z Borysowa. Zapraszamy na relację z meczu Milan - Rijeka. Dzięki!
20:49
Pan Stefański nie przedłużał. KONIEC MECZU! Arsenal wygrał 4:2. Różnica klas, ambitna postawa BATE, ale też Kanonierzy trochę na stojąco w drugiej połowie. Zadanie wykonane.
89
Willock schodzi, a za niego Nketiah.
87
BATE jeszcze się podrywa do ataków. Ambitnie gra ta drużyna.
85
Zmian w BATE. Baga w miejsce Volodki.
83
Teraz gracze BATE zgubili krycie, ale Walcott strzelił bardzo niecelnie.
79
Pierwsza zmiana w Arsenalu. Nelson już sobie odpocznie, McGuane wchodzi na plac.
75
Ospina musiał wykazać się po strzale Stasevicha, ale nie było to groźne uderzenie.
20:30
Szybki przegląd najlepszych strzelców Arsenalu.
71
ALEŻ SZANSA Volodjko! Dużo miejsca przed polem karnym, strzał z dystansu, tuż obok spojenia. Jak tak dalej pójdzie, Arsenal będzie miał kłopoty.
20:24
Arsenal od kilku minut prosił się o stratę gola. Pasywna opstawa w obronie, mała waleczność i gospodarze wracają na dobre tory. Strzał główką Ivanica z bliska dobił Gordejchuk. Gdzie było krycie?