Piotr Kwiatkowski

Akt. 26/04/2018, 22:57 GMT+2

22:57
22:56
Koniec spotkania. Remis bramkowy to oczywiście lepszy wynik dla gości z Madrytu. Gole strzelali Francuzi Lacazette i Griezmann.
Zapraszamy na kolejne mecz. Pozdo600
22:53
22:47
Dla francuskiego strzelca gola dla gości to 19 bramka w ostatnich 21 meczach.
82'
Atletico Madryt
Dalekie podanie do Griezmanna. Fatalny błąd Kościelnego, a potem jeszcze poślizgnął się Musrafi. Mamy remis! To był pierwszy strzał Atletico po przerwie.
A. Griezmann
Gol
82'
GOOOOOOOOOOOOL! Griezmann!!!
22:38
A jak się Wam podoba mecz? Oglądacie w Eurosporcie 1?
22:38
Kolejna ciekawostka specjalnie dla Was
70'
Arsenal
Minimalnie pomylił się Lacazette! Piłka po uderzeniu głową minimalnie minęła bramkę Atletico
65'
Arsenal
Ciekawe
61'
Dla Francuza to siódmy gol w kwietniu, ale zdecydowanie najważniejszy.
61'
Arsenal
Bramka dla gospodarzy! Lacazette! Znakomite dośrodkowanie Wilshere'a i Francuz świetnie skoczył. Oblak bez szans.
A. Lacazette
Gol
Arsenal
Arsenal
59'
Nieporozumienie Ozila z Welbeckiem. Piłkę utrzymują jednak Kanonierzy
56'
Bellerin łatwo ograł rywala. Jego dośrodkowanie nie dotarło już jednak do żadnego z kolegów
52'
Arsenal
Słaby strzał Ramsey'a zza pola karnego. Spokojna interwencja bramkarza gości Oblaka
50'
Atletico całym zespołem ustawione przed własnym polem karnym. Generalnie Arsenal próbuje, ale nic z tego nie wynika.
Druga połowa
22:09
Zaczynamy drugą połowę
21:54
Sime Vrsaljko kończy mecz na Emirates Stadium.
45'+2
Koniec pierwszej połowy. Grający z przewagą jednego zawodnika Arsenal remisuje z Atletico 0:0.