Kibice Kolonii dostali niecałe trzy tysiące biletów, a chętnych z Niemiec jest ponoć... 20 tysięcy! Witamy w relacji NA ŻYWO ze spotkania Arsenalu z FC Koeln. Cierpliwie czekamy i zapraszamy na 22:05 do Eurosportu 1

Liga Europy / Faza grupowa
Emirates Stadium / 14.09.2017

Akt. 14/09/2017, 23:58 GMT+2

23:58
Dziękujemy za śledzenie relacji i juz zapraszamy na piątkowe wydarzenia. Wraca Lotto Ekstraklasa, oczywiście w Eurosporcie! Dobranoc!
23:54
Koniec! Zdążyliśmy przed północą. Mecz opóźniony o 60 minut, a Arsenal na starcie z Kolonią spóźnił się o kolejne trzy kwadranse. Zaczęło się sensacyjnie, bo od pięknego gola dla Kolonii. W drugiej połowie istniał już tylko Arsenal. Piekne gole Kolasinaca i Sancheza oraz sprytna dobitka Bellerina - dała Arsenalowi wygraną 3:1. To był pierwszy mecz Kanonierów w Lidze Europy. Jak na debiut - nie było źle.
90
Piłkarze na Emirates jeszcze dogrywają dwie doliczone minuty.
90
Arsenal jeszcze próbował "bajerowac", najwięcej Sanchez, który o mało w piękny sposób nie przelebował Horna. Kolonia po świetnej pierwszej połowie opadła z sił i dostała ciekawą lekcję angielskiego z dodatkiem chili.
A całkiem niedawno zaz Theo Walcotta wszedł Reiss Nelson.
Gol Bellerina.
82
Zganiliśmy Bellerina, a on strzela na 3:1! Kolejna świetna akcja Kolasinaca. jego rajd skończył się podaniem do Walcotta, a następnie strzałem Anglika. Najpierw Horn wyszedł z akcji zwycięsko, ale z dobitką zdążył obrońca Kanonierów!
80
Jedna z nielicznych oskrzydlających akcji Bellerina, która jest godna uwagi. Dobra klepka z Giroud i dośrodkowanie - zablokowane przez gości. Tymczasem Arsene Wenger szykuje trzecią zmianę.
77
Ostatnia zmiana w ekipie gości. Trener Peter Stoeger w końcu musiał zaryzykować. Jest drugi napastnik: Yuya Osako w miejsce Lukasa Kluentera
75
Rzut wolny dla Arsenalu i aż 30 metrów do bramki Horna. Mimo tego faktu Sanchez uderzył na bramkę Kolonii.
72
Atak Kolonii! Świetnie zabrał się z piłką Cordoba. Pilnował bliższego słupka Ospina i obronił uderzenie napastnika FCK!
Na krótko przed golem Sancheza w miejsce Iwobiego wszedł Jack Wilshere.
Alexis Sanchez - wielka klasa!
66
NIESAMOWITY ALEXIS SANCHEZ! Chilijczyk wziął piłkę przy bocznej linii boiska, złamał akcję do środkowej strefy boiska i huknął w cudowny sposób! 2:1 dla Arsenalu!
65
Simon Zoller skończył już granie na Emirates. W jego miejsce Marcel Risse
63
Maitland-Niles znalazł się oko w oko z Hornem, już mijał niemieckiego bramkarza, ale ten doskonale wyłuskał mu piłkę sprzed nóg. Świetna interwencja golkipera Kolonii!
60
Dawno mieliśmy jakąś ofensywną akcje gości. No to mamy - ciekawy strzał z dystansu Leonardo Bittencourta.
58
Odzyskał wigor zespół Kanonierów. Ale na Emirates spore prześwity. Albo ludzie musieli już wracać do domów, albo boją się niemieckich kibiców, których podobno pełno nie tylko na trybunie gości.

Oto wejście smoka Kolasinaca!
50
Mamy wyrównanie Arsenalu! Sead Kolasinac! Piekielna bomba z woleja, po tym jak dośrodkowanie Walcotta wyblokował jeden z obrońcow Kolonii. Zaraz będzie wideo!