Wciąż poniżej oczekiwań spisują się w bieżącym sezonie piłkarze AC Milan. W czwartek "Rossoneri" mogą jednak dać swoim kibicom trochę radości, gdyż korzystny wynik w spotkaniu z Austrią Wiedeń przypieczętuje ich awans z grupy D do fazy pucharowej Ligi Europy. Witamy i zapraszamy na relację tekstową z tego meczu.

Liga Europy / Faza grupowa
Stadio Giuseppe Meazza / 23.11.2017
Wojciech Malinowski

Akt. 23/11/2017, 23:00 GMT+1

22:59
My dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na jutrzejsze relacje tekstowe w serwisie mobilnym Eurosportu. Dobranoc.
Koniec Druga połowa
90
Była to ostatnia akcja dzisiejszego spotkania. Podobnie jak to było w Wiedniu także na San Siro Milan pokonał Austrię 5:1 i zapewnił sobie tym samym awans z pierwszego miejsca z grupy D do fazy pucharowej Ligi Europy.
90+3
Bardzo ładna akcja na koniec, dwójkowo rozegrali piłkę Cutrone z Antonellim, a ten pierwszy sprytnie objechał bramkarza i trafił do pustej bramki.
P. Cutrone
Gol
P. Cutrone
AC Milan
AC Milan
90+3
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! CUTRONE NA 5:1!!!!!!!!!!!!!!!
90+1
Nie wiedzieć czemu sędzia przedłuża mecz o trzy minuty.
90
NIE MA PIĄTEGO GOLA!!! Potężnie uderzył Andre Silva, ale dobrą paradą popisał się Pentz, który wybił piłkę do boku.
88
Rzadko w drugiej połowie goście pojawiali się w polu karnym Milanu, przed momentem ich wycieczka tam nie zakończyła się oddaniem strzału.
85
Pięciu piłkarzy Milanu znalazło się na pozycji spalonej po dosrodkowaniu Calhanoglu z rzutu wolnego. Rzadka to sytuacja.
83
Obie drużyny trochę już wyglądają jakby chciały, by ten mecz się skończył. Chociaż rezerwowi Milanu bardzo starają się wykorzystać szansę na pokazanie się Montelli, ich partnerzy z podstawowego składu trochę już są jednak senni.
80
Trzecia zmiana Milanu - Leonardo Bonucci skrzywił się wyraźnie, może to oznaka jakiejś kontuzji Włocha. Na ostatnie 10 minut zastępuje go Paragwajczyk Gustavo Gomez.
74
Druga zmiana w zespole Milanu - zasłużone brawa żegnają Fabio Boriniego, a zastąpił go Manuel Locatelli.
22:36
W drugim meczu grupy D AEK Ateny wyrównała na 2:2 w meczu z Rijeką. Taki wynik praktycznie daje awans greckiej drużynie z uwagi na ich korzystną różnicę bramkową w porównaniu z Austrią Wiedeń i Rijeką.
73
Nieśmiała odpowiedź gości, ale z kończącym ją strzałem z 20 metrów Piresa nie miał problemu Donnarumma.
70
Miałem wrażenie, że Calhanoglu za wszelką cenę chce oddać strzał z 16-18 metrów, ostatecznie jedna podciął piłkę w pole karne, tam przyjął ją tyłem do bramki Andre Silva i po obrocie lekkim, ale precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie "Rossonerich".
A. Silva
Gol
A. Silva
AC Milan
AC Milan
70
TRAFIA SILVA NA 4:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
68
Dobrze zapowiadał się kontratak Milanu, ostatecznie jednak stracił na tempie, a sfaulowany na 40. metrze został Andre Silva.
65
MIlan szuka jakiejś dziury w głęboko cofnięte defensywie Austrii, nie jest o to jednak tak łatwo jak przed przerwą.
63
Zmiana w zespole Milanu - Luca Antonelli zastąpił na lewym wahadle Ricardo Rodrigueza.