Akt. 19/10/2017, 23:03 GMT+2

23:02
Dzięki za śledzenie tekstówki. Zapraszamy na kolejne.
23:01
KONIEC. Milan remisuje z AEK 0:0. Nie było to dobre spotkanie. Grecy zagrali mądrze w obronie i to wystarczyło na wywiezienie remisu z San Siro.
90'+5
Grecy zrobili wszystko, aby piłka jak najdłużej znajdowała się w narożniku boiska.
90'+5
Araujo popatrzył, że mija piąta minuta doliczonego czasu gry i zdecydował się na strzał. AEK ma rzut rożny.
90'+4
Grecy przez cały czas ociągają się z wyprowadzaniem piłki. Remis ich zadowala.
90'+2
AEK Ateny
90'
Sędzia doliczył 5 minut do podstawowego czasu gry.
90'
Anestis ratuje swój zespół przed utratą gola!! Piłkę z rzutu wolnego w światło bramki wrzucił Calhanoglu, bramkarz gości wyszedł na piąty metr, ale w porę się wrócił i zgarnął piłkę, dzięki czemu ta nie wpadła do bramki.
89'
Locatelli wypracował rzut wolny kilka metrów od narożnika boiska.
87'
AEK spowalnia grę, Milan próbuje ją przyśpieszyć, ale wychodzi mu to przeciętnie.
85'
Bakasetas kopnął w sam środek bramki, ale piłka nabrała dziwnej rotacji i Donnarumma miał duży problem, aby wybić ją poza boisko.
84'
Borini mógł nakręcić kontrę Milanu, ale zamiast tego popełnił stratę. AEK będzie miał rzut wolny z 30 metrów.
83'
AC Milan
81'
Ateńczycy w spacerowym tempie rozgrywają piłkę.
79'
AEK zdecydował się na jeden z nielicznych ataków w drugiej połowie, co skończyło się kontrą Milanu. Strzał Suso z ostrego kąta został jednak zatrzymany przez Anestisa.
77'
Cutrone umiejętnie wpadł w pole karne, ale kopnął w sam środek bramki.
75'
Bakasetes zmieni Livaję, którego pożegnały gwizdy. Kibice dobrze pamiętają, że w przeszłości był piłkarzem Interu.
73'
Mantolas ukarany żółtą kartką.
P. Mantalos
Żółta kartka
P. Mantalos
AEK Ateny
AEK Ateny
73'
Kessie pojawia się na ostatnie 20 minut meczu. Zmienił Bonaventurę, który w pierwszej połowie był jasnym punktem gospodarzy.