Witamy witamy i o zdrowie pytamy! Zaraz w duńskim Haderslev rozpocznie się mecz 3. rundy eliminacji LE między SonderjyskE a Zagłębiem Lubin.

21:10
W pucharach została nam tylko Legia. Dziękuję za uwagę, do następnego razu!
21:07
Koniec meczu. Zagłębie remisuje w Haderslev z SonderjyskE 1:1 i żegna się z pucharami.
94
Faul Todorovskiego na Madsenie z lewej strony boiska.
94
Wysoka wrzutka, Skender taranuje gracza Zagłębia.
92
Strzał z dystansu lewą nogą Starzyńskiego. Piłka nad poprzeczką.
21:03
5 minut dolicza sędzia
89
Podbita piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego miała opuścić boisko, ale dopadł do niej Guldan i prawie że z zerowego kąta trafił w słupek!
88
Dobra centra Tosika, ale zabrakło w polu karnym zawodnika w pomarańczowej koszulce.
88
Cotra na wślizgu próbował zatrzymać piłkę w narożniku boiska, ale nie udała mu się ta sztuka.
85
Na boisku pojawił się Jakub Tosik
84
Starzyński do wbiegającego Todorovskiego, ale chorągiewka podniesiona przez sędziego liniowego.
83
SonderjyskE rozgrywa piłkę na połowie Zagłębia, ale da się zrobić odbioru. Akcja zakończona zupełnie niecelnym strzałem Absalonsena.
76
Zagłębie bombarduje pole karne rywali, ale piłka ucieka cały czas na róg. Po ostatnim rogu leży Pedersen.
75
Vlasko pięknie minął przy linii końcowej rywala i zamiast wycofać do Janoszki, zdecydował się na posłanie piłki w pole bramkowe. Dobra interwencja Skandera.
74
Madsen do wbiegającego w pole karne Kroona, ale Szwed strzelił słabo, więc Polacek nie miał problemów ze złapaniem piłki.
73
Awizowany wcześniej Papadopulos za Krzysztofa Piątka
70
Do wejścia szykuje się już Michal Papadopulos.
67
Łukasz Janoszka za Krzysztofa Janusa. Reaguje Piotr Stokowiec.
66
Nie znaczy to, że Zagłębie nie ma się starać. Gol dla polskiej drużyny oznacza dogrywkę.
20:38
Niestety, gol wisiał w powietrzu. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Pedersen wyskakuje do piłki i umieszcza ją w bramce.