Hej, hej to Eurosport. Piłkarze z Old Trafford mają dziś dopełnić formalności i z wielkim luzem awansować do najlepszej szesnastki Ligi Europy. Pierwszy mecz był właściwie bez historii. Po hat tricku Zlatana Ibrahimovicia gospodarze triumfowali 3:0. Ibracadabra wraca dziś na francuskie boiska, które przed sezonem opuścił. Oczywiście zerkniemy też na inne boiska Ligi Europy. Na relację zaprasza Sibik.

Koniec Druga połowa
Koniec! Manchester United wygrał na Old Trafford 3:0, a na Stade Geoffroy-Guichard 1:0. Czerwone Diabł na dużym luzie awansowały do 1/8 finału Ligi Europy. Kończy się piękna seria Francuzów na własnym stadionie w europejskich pucharach, trwa za to passa Anglików. Dziękujemy za śledzenie relacji. Zapraszamy na relacje LIVE ze spotkań Ligi Mistrzów.
90
W 93. minucie w końcu Manchester United mógł chwile poczuć strach. W środek bramki, dosyć mocno, uderzał Kevin Monnet-Paquet.
90
Jeszcze trzy minuty pogramy w St. Etienne.
87
Sennie dzisiaj na Stade Geoffroy-Guichard, St. Etienne nie podniosło rękawicy w drugiej połowie spotkania.
84
Bardzo słaby strzał z dystansu Vincenta Pajota.
83
Aż dziesięć spotkań bez porażki przed własnymi kibicami - taką passę miała ekipa St. Etienne przed dzisiejszym spotkaniem. Pięć remisów i pięć zwycięstw mieli piłkarze Galtiera. Do końca osiem minut i zaraz ta passa może się skończyć.
78
Kolejna "perełka" od Pogby. Piłka zagrana górą przez Francuza spadła pod nogi Zlatana, ale Szwed uderzył bardzo niecelnie.
76
Szansa dla Czerwonych Diabłów. Rashford odjechał Malcuit po prostopadłej piłce od Pogby. Anglik uderzał subtelnie, czubkiem buta. Obronił bramkarz St. Etienne.
75
Mimo że grają w dziesiątkę, w ogóle tego nie widać. MU kontroluje spotkanie w St. Etienne.
72
Na innych stadionach Ligi Europy bez zmian. Fenerbahce remisuje z Krasnodarem 1:1. Taki sam wynik w spotkaniu Schalke z Paokiem.
71
Ten Pan też wszedł na murawę, a niespecjalnie da się to udowodnić...

70
I kolejne do kolekcji żenujące rozegranie stałego fragmentu gry przez "Zielonych". Może piłka jest za ciężka?
70
Chris Smalling przy powstrzymywaniu Monnet-Pauqueta pomagał sobie rękami. Po prostu zagrał ręką! Rzut wolny dla St. Etienne.
68
Ostatnia zmiana w ekipie St. Etienne. Doświadczony Fabien Lemoine wchodzi na boisko, schodzi Jordan Veretout.
67
"Nie jest dobrze" - zdaje się krzyczeć do swoich asystentów Jose Mourinho. Mają szczęście piłkarze MU, że dwumecz jest już dawno rozstrzygnięty.
65
Pierwszy strzał na bramkę Romero! Uderzał Hamouma.
63
Czerwona kartka dla Erica Bailego! Spóźnił się stoper MU z wejściem w Monnet-Paqueta.
Júlio César
Czerwona kartka
Júlio César
Náutico
Náutico
62
Zmienia też Jose Mourinho. Bastian Schweinsteiger melduje się na murawie. Na ławeczkę pod kocyk idzie Michael Carrick.
60
A chwilkę temu boisko opuścił Henri Saivet, w jego miejsce pojawił się Jorge Intima. Galtierowi zostala tylko jedna zmiana!