Od godziny 21:05 na Old Trafford Manchester United starać się będzie przypieczętować awans do najlepszej ósemki Ligi Europy. Podopieczni Jose Mourinho przed tygodniem zremisowali 1:1 i są w bardzo korzystnej sytuacji w dwumeczu. Za niecałą godzinę rozpoczniemy relację tekstową z tego spotkania, które pokażemy również w Eurosporcie 1.

23:00
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe w serwisie mobilnym Eurosportu. Dobranoc.
    22:59
    Manchester United wygrał 1:0 i w dwumeczu zwycięzył 2:1, dzięki czemu awansował do ćwierćfinału Ligi Europy.
    Koniec Druga połowa
    90+5
    KONIEC MECZU! Sędzia nie pozwolił gościom wykonać rzutu rożnego, nieładnie z jego strony.
    90+5
    BRONI ROMERO! Argentyńczyk wyjął piłkę praktycznie z okienka, to trzecia dzisiaj świetna interwencja tego piłkarza.
    90+4
    Noboa decyduje się na strzał...
    90+4
    Goście mają rzut wolny z szansą dośrodkowania w pole karne. A może nawet oddania strzału, chociaż do bramki jest ponad 30 metrów.
    90+4
    Rozpoczęła się ostatnia minuta doliczonego czasu gry,
    90+3
    Piłka cały czas w okolicach pola karnego Rostowa.
    90+2
    Dobrze w ostatnich minutach w środku pola radzi sobie Fellaini, Belg często daje się faulować rywalom.
    90+1
    Wyjście na 15. metr Romero kończy próbę akcji ze strony gości.
    90+1
    Rozpoczął się doliczony czas gry, a będzie go 240 sekund.
    87
    Żółta kartka dla ambitnie walczącego Bucharowa, który w tym momencie jednak zdecydowanie przesadził przy wślizgu na Fellainim.
    85
    Rzadko zdarzają się szarże Philowi Jonesowi skrzydłem, a tym razem takowej spróbował, jednego rywala ograł, ale przy drugiej próbie zabrakło mu boiska.
    22:47
    Golem będę mógł się podzielić dopiero za chwilę, ale warto też zerknąć na jeden ze strzałów Ibrahimovicia, gdy zatrzymał go słupek.
    82
    A tymczasem mamy trzecią zmianę w drużynie gości.