W znakomitej sytuacji przystępują do meczów rewanżowych półfinału Ligi Europy piłkarze Manchesteru United i Ajaksu Amsterdam. Ich rywale nie rezygnują jednak z walki o wielki finał i szansę wywalczenia miejsca w Lidze Mistrzów. Zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania. Witamy na relacji tekstowej, teoretycznie z meczu z Manchesteru, ale będziemy tak naprawdę na obu spotkaniach.

23:03
Teraz dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na jutrzejsze relacje tekstowe w serwisie mobilnym. W piątek najciekawiej będzie w West Bromie, gdzie na The Hawthorns londyńska Chelsea walczyć będzie o przypieczętowanie tytułu mistrza Anglii. Dzisiaj oba mecze Ligi Europy opisywał Stinger, dobranoc.
23:02
Piłkarze Celty załamani, mają jednak na tyle przyzwoitości, by podziękować znakomicie dopingującym im fanom, którzy udali się w ponad 1000-kilometrową podróż do Manchesteru.
Koniec Druga połowa
90
KONIEC MECZU!!! Manchester United w wielkich bólach awansował do finału Ligi Europy, gdzie 24 maja zagra w Sztokholmie z Ajaksem Amsterdam.
90+6
PUDŁO GUIDETTIEGO!!!! To była piłka meczowa dla gości, nagle trzech znalazło się ich w polu karnym Manchesteru United, jeden z graczy Celty nie zdecydował się na strzał z ostrego kąta, ale zagrał do Guidettiego. Ten próbował uderzyć z pierwszej piłki, ale kopnął piłką...w swoją rękę. CO TO BYŁA ZA OKAZJA!
90+6
Piłkarze grają zdecydowanie zbyt nerwowo, by strzelić tu gola na wagę awansu. Mnożą się niecelne podania i faule z ich strony.
90+5
GOOOOOL!!!! NIE!!!!!! Do bramki Celty trafił Ander Herrera, ale sędzia - moim zdaniem słusznie - odgwizdał faul wykładającego mu piłkę Pogby.
22:55
AJAX W FINALE!!! Pogromcy Legii Warszawa nie pozwolili sobie strzelić w Lyonie gola numer cztery i dzięki przegranej 1:3 obronili zaliczkę trzech goli z pierwszego spotkania.
22:55
Tutaj możecie obejrzeć zadymę sprzed kilku minut, która zakończyła się dwiema czerwonymi kartkami.
90+2
Nie dziwię się jednak Fellainiemu, że leży na murawie, gdyż Cabral nie tylko na niego wskoczył, ale również uderzył go łokciem. Gdyby to Belg tak sfaulował, to połowa Twittera domagałaby się dla niego czerwonej kartki.
90+2
Mądrze grają piłkarze United, potrafią wywalczyć faul, szczególnie że piłkarze Celty są bardzo rozgorączkowani.
90+1
Na Old Trafford zagramy dłużej minimum o sześć minut.
22:52
Tymczasem dantejskie sceny dzieją się też w polu karnym Ajaksu, gdzie Olympique Lyon, w tym Maciej Rybus, walczą o strzelenie gola, który da im dogrywkę.
90
Ależ wrze teraz na Old Trafford. Mourinho też wygląda na bardzo zdenerwowanego.
22:51
Mamy już dla was gol strzelony przez Celtę.
87
Obaj piłkarze odprowadzani są do szatni, problem w tym, że idą obok siebie i mają ochotę na dalsze rękoczyny.
F. Roncaglia
Czerwona kartka
Celta Vigo
Celta Vigo
87
Jednak nie Valencia, a Bailly i Roncaglia otrzymali czerwone kartki.
E. Bailly
E. Bailly
Manchester United
87
Do olbrzymiej zadymy doszło w środku pola, upadł na murawę Guidetti sugerując cios Antonio Valencii. Czy będzie czerwona kartka dla Ekwadorczyka?
85
Po krótko rozegranym rzucie rożnym i dośrodkowaniu w pole karne bardzo dokładnie uderzył stoper gości Facundo Roncaglia, piłka wpadła tuż przy słupku. Goście mają pięć minut (plus czas doliczony) na strzelenie zwycięskiego gola, który da im awans.
85
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! CELTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gol
Celta Vigo
Celta Vigo
22:47
CZERWONA KARTKA DLA AJAKSUI! Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał w 84. minucie Viergever, Ajax kończy mecz w dziesiątkę.