Powtórzyć wyczyn z października 2000 roku - taki cel przyświęca dzisiaj Anderlechtowi. Wówczas piłkarze z przedmieść Brukseli sprawili sporą niespodziankę i ograli Manchester United 2:1. Jednak tamto spotkanie rozgrywali u siebie. Tydzień temu Anderlecht zremisował z Czerwonymi Diabłami 1:1, co w znacznie lepszej sytuacji stawia piłkarzy Jose Mourinho. Ale tym razem Anderlecht będzie miał kim straszyć na szpicy. Do podstawowej jedenastki wraca Łukasz Teodorczyk, który w pierwszym meczu ćwierćfinału był na boisku tylko przez 16 minut. Czy Polak błyśnie skutecznością i wprowadzi swój zespół do półfinału Ligi Europy? Zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania oraz na transmisję w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze.

23:36
To na tyle z Old Trafford. Dziękuję za dzisiaj i zapraszam na piątkowe losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Transmisje rozpoczną się o 12.
23:34
I na koniec coś o Teodorczyku. Polak był widoczny, ale grał dość chaotycznie. Jego asysta to bardziej wypadek przy pracy. Teo jednak nie bał się walki z rywalami i często odbierał piłkę rywalom. Ostatecznie zszedł z boiska w 79. minucie.
23:33
Manchester był stroną przeważającą, oddał wiele strzałów, ale Anderlecht umiejętnie się bronił, a do tego bardzo groźnie kontrował. Wydawało się, że był to najlepszy przepis na ekipę Mourinho, ale ostatecznie błysk Rashforda wystarczył do awansu.
23:32
Wspaniałe 120 minut zakończone awansem Manchesteru, ale również kontuzją Ibrahimovicia.
Koniec E.T 2nd Half
120'
KONIEC! Manchester United wygrał 2:1 i jest w półfinale Ligi Europy!
120'
Anderlecht! To była pewnie ostatnia szansa! Mbodji uderzył głową, piłka poleciała ponad poprzeczką.
119'
Goooollll....a nie, jednak nie. Do siatki trafił Martial, ale Francuz za szybko wbiegł w pole karne.
117'
Chaos! Chaos! Pinball w okolicach pola karnego United. Trzy uderzenia, wszystkie zblokowane. Gospodarze nie potrafili oddalić zagrożenie. W końcu jeden z zawodników Anderlechtu sfaulował Romero.
116'
Acheampong! Najniższy piłkarz na boisku wygrał walkę o górną piłkę, a nawet oddał celny strzał. Przy okazji był na pozycji spalonej.
114'
Powoli United zaczyna grać na czas. Wcześniej sporo chaosu, niepotrzebnie gonili pod bramkę, próbując ataków w dwóch-trzech piłkarzy.
112'
Tymczasem Ajax odpowiedział Schalke! Holendrzy na razie w półfinale. Wynik 3:1
112'
A tutaj piękny gol Rashforda.
111'
Dziewięć minut nadziei dla Anderlechtu, dziewięć minut do wybuchu radości na Old Trafford.
110'
United nie odpuszcza! Teraz dobrą okazję miał Pogba, jednak strzał Francuza wybronił Ruben.
107'
Niesamowity spokój tego młodzika w takim momencie! Zaczęło się od długiej piłki w pole karne, którą głową zgrał Fellaini. Futbolówka spadła pod nogi Rashforda. Ten oszukał obrońców próbą strzału, a później bez obstawy mocno uderzył na bramkę. Ruben nie miał szans. 2:1 dla United i Czerwone Diabły są jedną nogą w półfinale Ligi Europy.