Witamy serdecznie w relacji na żywo z czwartkowych meczów Ligi Europy.

Akt. 03/11/2016, 20:58 GMT+1

20:58
Zapraszamy zatem na kolejne emocje z Ligą Europy.
20:58
O godzinie 21:05 na antenie Eurosportu 1 Ajax Amsterdam zagra u siebie z Celtą Vigo.
20:56
Koniec meczu w Stambule. Fenerbahce wygrywa 2:1 i awansowało na pierwsze miejsce w grupie A. United spadają na trzecie, ale ich strata do Fenerbahce i Feyenoordu wynosi zaledwie punkt.
20:54
Piątego gola w meczu strzelił z kolei Aduriz. Jego Athletic Bilbao prowadzi z Genk 5:3.
20:52
Drugie trafienie Teodorczyka!!! Tym razem Polak strzelił na 6:1 z rzutu karnego w meczu Anderlechtu z Mainz.

89
Manchester United
GOOOOOLLLL United na 1:2. Fantastycznym strzałem z 25 metrów popisał się Wayne Rooney. Ależ piękne gole oglądamy dziś na Şükrü Saracoğlu i w Eurosporcie 1.

20:47
GOOOOLLLL Łukasza Teodorczyka na 4:1. Polak popisał się trafieniem głową po dośrodkowaniu Diego Capela z rzutu rożnego w 89. minucie.

20:40
Zenit może liczyć na Giuliano. Drugi gol Brazylijczyka daje trzeciej drużynie poprzedniego sezonu ligi rosyjskiej prowadzenie z Dundalk 2:1.
78
Świetne podanie Lensa do Emenike, ale Nigeryjczyk nie doszedł do piłki w polu karnym MU. Wciąż kontry gospodarzy są piekielnie niebezpieczne.
75
Fenerbahce
Kolejny kontratak Fenerbahce, ale strzał Emenike z 20 metrów broni De Gea.
74
United zamknęli Fenerbahce na ich połowie, ale zupełnie nic z tego nie wynika.
20:32
Athletic Bilbao prowadzi z Genkiem już 4:2, a Aduriz strzelił w 74. minucie swojego czwartego gola.
69
Fenerbahce
Emenike chwilę po wejściu na boisko nie wykorzystał sytuacji sam na sam z De Geą.
20:25
Dundalk doprowadził do remisu w wyjazdowym meczu z Zenitem (1:1). Wyrównał w 53. minucie Daryl Horgan. MIstrzowie Irlandii są na drugim miejscu w grupie. Legia w drodze do fazy grupowej Ligi Mistrzów nie wyeliminowała przypadkowej drużyny.
61
Mchitarjan zmienił Rashforda.
20:21
A tymczasem Anderlecht prowadzi już 3:1 z Mainz. Trzeciego gola na Constant Vanden Stock Stadium strzelił Youri Tielemans, wykorzystując złe wybicie Giulio Donatiego.
59
GOOOOOLLLL - Fenerbahce prowadzi już 2:0. Kapitalnym strzałem z 25 metrów z rzutu wolnego popisał się Jeremain Lens. De Gea nawet nie drgnął.

57
Mata strzelał teraz niecelnie z zaledwie 12 metrów. United mają problemy z oddawaniem strzałów w światło bramki Volkana Demirela.
20:11
Athletic Bilbao prowadzi w tej chwili z Genkiem u siebie 3:2, a hat trickiem w pierwszej połowie popisał się Aritz Aduriz.