Część i czołem! Czas na półfinałowe rewanże w Lidze Europy. Dziś naszym meczem głównym jest starcie Liverpoolu z Villarrealem, ale oczywiście będziemy również śledzić mecz Sevilli z Szachtarem.

23:00
Dzięki za śledzenie naszej relacji, zapraszamy na kolejne!
22:56
Rywalem podopiecznych Juergena Kloppa będzie w finale Ligi Europy (18 maja) zespół Grzegorza Krychowiaka Sevilla, która pokonał dziś Szachtar 3:1, w pierwszym spotkaniu remisując 2:2.
22:56
Liverpool
KONIEC Liverpool w finale Ligi Europy!!!
90'+3
Piękna akcja Adama Lallany! Przyjął piłkę, popisał się sztuczką techniczną i strzelił w kierunku bramki.
90'+2
Zmęczony Sturridge żegnany owacją na stojąco. W jego miejsce wszedł Lucas Leiva.
90'
Allen zapisał na swoim koncie celny strzał na bramkę.
89'
Sędzia doliczy 3 minuty do podstawowego czasu gry.
88'
Tymczasem Klopp w swoim stylu szaleje blisko ławki, udzielając ostatnich rad Benteke, który zmieni za chwilę Firmino.
87'
Villarreal atakuje, ale jakoś tak bez przekonania.
85'
Emre Can mocno kopnął zza pola karnego. Strzał był celny, ale bramkarza nie zaskoczył.
84'
Fani Liverpoolu zaczynają świętować awans drużyny do finału Ligi Europy.

83'
Joe Allen zmienił Philippe Coutinho
81'
W swoim stylu z lewej strony wbił się w pole karne Firmino, podał w kierunku Sturridge'a, ale ten nie doszedł do piłki, po interwencji obrony, ale futbolówka spadła pod nogi Lallany, który umieścił ją w bramce. Goście domagali się spalonego, ale powtórki wykazały, że niesłusznie.
81'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Koniec meczu na Anfield? Lallana podwyższył prowadzenie gospodarzy na 3:0.
78'
Sturridge czarował z piłką, miał dużo miejsca, ale jego próba z ostrego kąta w bramce nie wylądowała.
76'
Rzadko spotykany obrazek Villarreal ma rzut rożny.
74'
Roberto Firmino ma apetyt na gola! Strzelił mocno, ale Areoli nie zaskoczył.
73'
Villarreal wykorzystał komplet zmian. Za dos Santos wszedł Daniele Bonera.
71'
To będzie przełomowy moment? Victor Ruiz, który do tej pory grał w każdym meczu Villarrealu po 90 minut sfaulował tuż przed polem karnym Cana za co zobaczył drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną.
68'
Trener Marcelino dziś dokonał już jednej zmiany, wprowadzając Manuela Triguerosa za Tomasa Pinę, ale po stracie gola musi zareagować ponownie. Tym razem za Roberto Soldado wprowadził bohatera pierwszego meczu, wychowanka Villarrealu Adriana Lopeza.