Piłkarze Sevilli już wkładają okolicznościowe koszulki.
93
Ostatnia roszada u Sevillistas. Cristoforo za Banegę.
92
Vitolo miał multum miejsca i czasu, ale strzelił z linii pola karnego zbyt wysoko.
22:34
Cztery minuty dzielą Sevillę od trzeciego kolejnego triumfu w Lidze Europy.
90
Wszyscy zawodnicy Liverpoolu na połowie rywali, atak pozycyjny. Emre Can w auto po fatalnym podaniu na prawą stronę.
89
Iborra za Gameiro. Zmiana numer dwa w Sevilli.
87
Kontra Sevilli, podanie Nzonziego na wolne pole do Gameiro, ale ten źle przyjął sobie piłkę. Akcja zakończona niecelnym strzałem zza szesnastego metra do nadbiegającego Coke.
22:28
Jeżeli Liverpool przegra, to będzie to piąty kolejny finał przegrany przez prowadzoną przez niego ekipę.
22:27
W strzałach celnych 4:4.
84
Strzał z dystansu Sturridge'a łapie David Soria.
82
Juergen Klopp jeszcze przekazuje swoim zawodnikom ostatnie instrukcje, korzystając z przerwy w grze.
80
Aj, niewiele brakowało, a niezrozumienie bramkarza i obrońcy Liverpoolu wykorzystał jeden z zawodników Sevilli. Ostatecznie piłka wybita do przodu.
78
Pierwsza zmiana w szeregach Sevilli. Rami schodzi, wchodzi Kolodziejczak. Scho0dzący Francuz jeszcze ukarany żółtą kartką za opieszałość.
22:15
Kontra Sevilli, ale samo wykończenie akcji wyglądało komicznie. Piłkę na szesnastce zblokował jeden z zawodników The Reds, ta odbiła się od jego kolegi i trafiła do niepilnowanego Koke, który w stuprocentowej sytuacji strzelił swojego drugiego gola w tym spotkaniu i drugiego w tej edycji UEL.
70
GOL GOL GOL!!! COKE!!!
69
Zmienia Juergen Klopp. Origi za Firmino.
22:07
Przepiękna, zespołowa akcja Sevilli zakończona strzałem biegnącego wzdłuż linii pola karnego Koke. 8-10 wymienionych podań przez obrońców tytułu!