Witajcie, dobry wieczór! Od razu bez zbędnych wstępów przenosimy się na Anfield, gdzie Liverpool zmierzy się z Manchesterem United. WIELKA ANGIELSKA WOJNA w 1/8 finału Ligi Europy

Liga Europy / 1/8 finału
Anfield / 10.03.2016

Akt. 10/03/2016, 22:55 GMT+1

22:55
Dzięki wielkie za wspólne śledzenie relacji. Do zobaczenia na kolejnych! Dobranoc!
22:54
I KONIEC! Liverpool pokonuje Manchester United 2:0. Gracze Juergena Kloppa byli zdecydowanie lepsi i zasłużenie pokonali Czerwone Diabły, a teraz mają zaliczkę przed rewanżem w 1/8 finału Ligi Europy
91'
You'll never walk alone niesie się na Anfield... Nic dziwnego, bo ich pupile pokonują odwiecznego rywala

90'
2 minuty dolicza sędzia to tego spotkania
90'
Juergen Klopp gestykulował, a teraz już spokojny triumfu swej drużyny

87'
Rzut wolny z linii pola karnego, skrócony rzut rożny. Krótko Henderson z Lallaną.. zamieszanie w szesnastce, ale nic z tego
86'
8 do 1 w strzałach celnych na korzyść gospodarzy także kto tu miał prowadzić?
85'
I mieliśmy strzał Fellainiego po wrzutce Schweinsteigera... GŁÓWKA Belga, niewiele zabrakło by pokonał kolegę z reprezentacji
84'
Schodzi w asyście oklasków kibiców na stojąco. Schodzi Firmino, a zmienia go Divock Origi
81'
Nie istniejeją goście na Anfield. Zdecydowanie pokazują gracze Juergena Kloppa. Po stracie piłki od razu pressing i próba przechwytu
79'
Podwójna zmiana w Manchesterze. Na boisko wbiegli Ander Herrera i Bastian Schweinsteiger. Opuścili je Schneiderlin i Juan Mata
78'
Roberto Firmino strzelił w 3. meczu z rzędu dla Liverpoolu
73'
Henderson podłączył się do akcji prawym skrzydłem, choć wydaje się, że kapitan The Reds po podaniu Coutinho był na lekkim spalonym. Później Henderson podawał, piłkę przejął Michael Carrick i? Podał do Lallany, a ten obsłużył Firmino, który trafił do pustej bramki
73'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 FIRMINO
72'
Coutinho... Dobra pozycja, ale zbyt lekko to chyba było dośrodkowanie i do tego przecięte przez obrońcę Czerwonych Diabłów
71'
Dyskutują teraz goście. Faulował Marcos Rojo nakładką na Moreno. Piłka ustawiona na 18. metrze i teraz pytanie kto?
69'
Dobrze holował piłkę Lallana. Wycofanie do nabiegającego w pole karne Hendersona... ten z pierwszej piłki zdecydował się na strzał celując w okienko bramki i ? Po odchyleniu piłka przeszła nad bramką