Po bezbramkowym remisie w pierwszym meczu w Augsburgu to piłkarze Liverpoolu są faworytami do awansu do kolejnej rundy rozgrywek Ligi Europy. W naszej relacji tekstowej będziemy również śledzić wydarzenia z pozostałych sześciu spotkań rozgrywanych o godzinie 19:00. Witamy.

20:55
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej i za kilka minut zapraszamy na jej drugą część, tym razem śledzić będziemy spotkania rozpoczynające się o godzinie 21:05.
    20:54
    Do kolejnej rundy awansowały również drużyny Athleticu Bilbao, Szachtara Donieck, Valencii, Sparta Praga, Bayeru Leverkusen i Lazio.
    20:53
    Koniec meczu w LIverpoolu - gospodarze wygrywają z Augsburgiem 1:0 i przechodzą do czołowej szesnastki Ligi Europy.
    20:52
    Strzał z dystansu oddał Bobadilla, miał sporo wolnej przestrzeni, ale posłał piłkę nad poprzeczką.
    20:51
    Bardzo złe wybicie, świetnego przecież dzisiaj, Marwina Hitza. Piłka wraca w posiadanie graczy LIverpoolu, kibice THe Reds zaczęli śpiewać "You'll Never Walk Alone".
    20:48
    AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! Ale blisko byl teraz Augsburg z wyrównania. Z rzutu wolnego przymierzył Grek Stafylidis... ale piłkarz gości pomylił się dosłownie o kilka centymetrów, Mignolet chyba nie dałby rady wyciągnąć piłki z okienka swojej bramki. Na Anfield Road rozpoczął się doliczony czas gry, a będzie go aż 5 minut.
    20:47
    GOOOOOOOOOOOOL!!!! Valencia kontynuuje rozbijanie Rapidu Wiedeń, tym razem gola strzelił Shkodran Mustafi, to już 10:0 w dwumeczu dla drużyny prowadzonej przez Gary'ego Nevilla'a.
    20:45
    GOOOOOOOOOOOOL!!!! Hakan Calhanoglo popisał się typową dla siebie petardą pod poprzeczkę, chociaż tym razem nie z rzutu wolnego, a z gry po zagraniu z głębi pola. 3:1 dla Bayeru i 4:1 w dwumeczu.
    20:41
    GOOOOOOOOOOL!!! Właśnie miałem pisać, że w Bilbao zapowiada się na dogrywkę, a tymczasem gospodarze doprowadzili do wyrównania. Z prawej strony Mendy'emu uciekł Markel Susaeta, świetnie dośrodkował, a nadbiegający Sabi Merino mocnym strzałem głową doprowadził do wyrównania. Marsylia wciąż jest jednak w grze, ale do awansu potrzebuje gola.
    20:37
    GOOOOOOOOOOL!!! Kolejny dla Szachtara na Veltins-Arena. Znowu po kontrataku, tym razem wykończył go atomowym strzałem pod poprzeczkę Wiktor Kowalienko.
    20:35
    FANTASTYCZNIE HITZ! Znakomity mecz rozgrywa bramkarz Augsburga, który tym razem broni strzałe Jordana Hendersona oddany z kilku metrów. Kapitan Liverpoolu wciąż jest na boisku pomimo pomocy medycznej udzielanej mu w 1. połowie.

20:31
    GOOOOOOOOOOOOOL!!!! Po krótkiej przerwie do strzelania wrócili piłkarze Lazio i Galatasaray. Świetnie rozegrana akcja kończy się przyłożeniem nogi przez Miroslava Klosego, dla Niemca jest to pierwszy gol w bieżącym sezonie, a Lazio prowadzi 3:1 i 4:2 w dwumeczu.

20:30
    ZNAKOMITA SZANSA AUGSBURGA! Po prostopadłym podaniu w świetnej sytuacji znalazłsię Tobias Werner, lecz dobrze na linię pola karnego wybiegł Simon Mignolet. Liverpool wciąż prowadzi 1:0, co daje mu awans.
    20:29
    GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Trzecie bramki zdobywają drużyny Valencii (Pablo Piatti) i Sparty Praga (Kehinde Fatai). Piłkarze Krasnodaru grają od kilku minut w dziesiątkę po czerwonej kartce (dwie żółte) dla Charlesa Kabore.
    20:27
    Tymczasem w Liverpoolu robi się coraz bardziej nerwowo, gospodarze mają bowiem tylko jedną bramkę przewagi. Po 65 minutach z boiska zszedł Daniel Sturridge, który nie jest jeszcze gotowy do gry przez 90 minut. Z kolei do wejścia w zespole gości szykuje się ich najlepszy strzelec Paragwajczyk Raul Bobadilla.
    20:25
    Ufffff, to było bardzo pracowite kilka minut, gole, wszędzie widać gole.
    20:25
    GOOOOOOOOOOOOL!!! Fantastycznym strzałem zza pola karnego popisał się Karim Bellarabi, który zdobył swoją drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu dla Bayeru Leverkusen. Aptekarze prowadzą w dwumeczu 3:1 ze Sportingiem Lizbona
    20:24
    GOOOOOOOOOOOL!!!! Ogromny błąd popełnił przy wyprowadzaniu piłki Joel Matip, a wykorzystał to Argentyńczyk Facundo Ferreyra. Szachtar prowadzi już na Veltins-Arena 2:0 z Schalke 04, taki samym wynik jest w dwumeczu.
    20:22
    GOOOOOOOOOOOOOL!!! Nie przestają strzelać w Rzymie, chociaż teraz uczynili to piłkarze gości. A konkretnie Yasin Oztekin, który wykorzystał zagranie z głębi pola. LAzio prowadzi w dwumeczu, ale już tylko 3:2.