WITAJCIE! Finałowy mecz o być albo nie być Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy. Po wygranej na wyjeździe 1:0 dziś czsa na rewanż z nieobliczalną Zorią Ługańsk

22:55
Dzięki wielkie za śledzenie tekstówki! Bądźcie z nami wkrótce!
22:55
W dwumeczu Legia Warszawa pokonała Zorię Ługańsk 4:2 i dołączyła do Lecha Poznań, który wcześniej wygrał z Videotonem.
22:54
I KONIEC! Legia Warszawa zapewnia sobie awans do fazy grupowej Ligi Europy po raz trzeci z rzędu!
95'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:2 LEGIA, DUDA!
95'
DUDA I?
94'
Ależ kontra Legii. Podał Dudzie Furman, Słowak faulowany w polu karnym i KARNY!
94'
Ondrej Duda z żółtą karką za faul łokciem na Artemie Hordijenko
93'
Dwóch piłkarzy Legii leży na murawie. Prijović trzyma się za udo, boisko opuści Serb schodzi. W jego miejsce Marek Saganowski. Tomasz Jodłowiec też ma problemy
90'
4 minuty doliczone przez Tobiasa Welza
90'
Tomasz Jodłowiec po rajdzie. Podał do Prijovicia, ten się obrócił i strzelił z woleja. Niewiele brakowało
87'
Zmiana w Zorii. Za Ljubenovicia wchodzi Lipartia
86'
W swoim stylu na wyprzedzenie Michał Kucharczyk. Podawał do Prijovicia, ale będzie tylko rzut z autu na wysokości pola karnego gości
84'
Andrij Pylawskyj schodzi, a w jego miejsce Wjaczesław Czeczer
83'
Guilherme pokazuje, że ma problemy mięśniowe. To efekt zmęczenia. Tak, czy inaczej Brazylijczyk będzie musiał zejść z boiska
79'
Pyłyp Budkiwskyj z żółtą kartką
79'
Pokazywany Miro Radović... A na murawie rzut rożny dla Legii i Dominik Furman w narożniku...
78'
Faulowany był Kuciak i od bramki golkiper Wojskowych. Wcześniej Ljubenović sugerował, że był czymś rzucony przez kibiców gospodarzy
77'
Na własne życzenie Legia dała rzut rożny Zorii. Nieporozumienie Rzeźniczaka z Kuciakiem. 6. korner dla Ukraińców
76'
Widać gołym okiem, że Legia marzy tylko o końcowym gwizdku. Tak nie można grać Panowie! Zoria coraz odważniej sobie radzi
72'
Petriak niekryty w szesnastce Legii. Przekładał sobie piłkę i na szczęście słowacki golkiper gospodarzy. Nie można pozwalać na tak dużo rywalom