Hej, tu znów my. Lech znów zagrał na pół gwizdka i zasłużenie przegrał w Bazylei. Teraz Legia. Oby lepiej niż rywale z Poznania.

Liga Europy / Faza grupowa
Wojska Polskiego / 01.10.2015

Akt. 01/10/2015, 22:56 GMT+2

W doliczonym czasie gry za dużo się nie działo. Żegnamy się z Warszawą. Legia nie miała dziś nic do powiedzenia. Tyle. Do przeczytania.
90'
Trzy minuty doliczonego czasu gry. Powoli kończymy ten mecz.
88'
Gabbiadini znów z dystansu, piłka odbiła się jeszcze od Lewczuka i mogła zmylić Kuciaka. Nie zmyliła. Piękna interwencja Słowaka i wciąż jest tylko 0:2.
85'
20-letni Chalobah na boisku za Allana.
84'
Ajajajajaj. Dlatego Napoli kosztował 40 mln euro. Argentyńczyk przyjął piłkę na lewym skrzydle, wszedł do środka, wyczuł moment i gdy już go wyczuł to nie było co zbierać. KAPITALNY GOL DLA NAPOLI!!!!

82'
Zapomnieliśmy dodać - na boisku od pięciu minut jest Higuain, który zastąpił Callejona. Na razie nic ciekawego nie pokazał.
80'
Gabbiadini z dystansu. Znów Kuciak łapie tę piłkę. Legia wygląda już na mocno przemęczoną, szans prawie w ogóle nie tworzy i nie wiadomo naprawdę, w czym upatrywać nadziei na dobry wynik. W waleczności?
77'
Czy my odczuwamy deja vu? Znów Allan miał za dużo miejsca po prawej stronie i znalazł się w sytuacji sam na sam. O dziwo znowu ją zmarnował. Wcześniej jeszcze groźnie uderzał Gabbiadini. Jeżeli dzięki komuś Legia ma jeszcze szanse na punkt dzisiaj, to tylko dzięki świetnemu w ostatnich minutach Kuciakowi. Niecały kwadrans do końca.
74'
Teraz odpowiedzieli goście. Allan miał mnóstwo miejsca, przed nim w polu karnym stał już tylko Kuciak i byliśmy pewni, że jest już po meczu. Na szczęście nie. Kapitalną interwencją Słowak wybija piłkę na rzut rożny.
70'
Ułaaa. Mógl być z tego gol. Z rzutu rożnego dośrodkował Brzyski, z piłką minął się Gabriel i głowa z najbliższej odległości uderzył Jodłowiec. Niestety, obok bramki. Ta, nawet gdyby padła, to nie zostałaby zaliczona. Faul na bramkarzu neapolitańczyków.
67'
Zabral się z piłką Nikolić i po chwili uderzył. Niestety bez skutku. Łapie to Gabriel.
65'
Strzał Allana z dystansu, zablokowany przez jednego z Legionistów.
62'
Dwie zmiany Legia. Duda i Nikolić za odpowiednio Trickovskiego i Kucharczyka.
56'
ALEŻ MOGŁA ODPOWIEDZIEĆ LEGIA. Uderzenie jednego z obrońców ląduje na poprzeczce. Mało brakowało.
Callejon pokazał, dlaczego grał kiedyś w Realu Madryt i z powietrza pięknie dograł na głowę do Belga. A ten mocno koledze nie ustąpił i pięknie trafił pod poprzeczkę. 1:0 dla Napoli.
52'
I tyle z dobrego spotkania. MERTENS GOOOOOL!!!!
50'
Looopez. Broni to Kuciak. Ładna akcja Napoli, zakończona ładnym strzałem. Piłka odbiła się po drodze od ziemi, ale bramkarza Legii nie zaskoczyła. Brawo.

48'
Napoli z akcją lewą stroną boiska, której jednak nikt nie zamknął.
46'
Wracamy do stolicy.
Sytuacje bramkowe: 5-5, celne strzały: 2-2, posiadanie piłki: 40/60. Tak wyglądają statystyki tego spotkania jak na razie. Trzeba oddać przyjezdnym, że to oni w tym meczu mają lepsze, groźniejsze okazje. Legia ani jednej bardzo groźnej okazji.