Witajcie! Po przegranym spotkaniu Legii Warszawa na inaugurację Ligi Europy na wyjeździe z Midtjylland 0:1 liczymy na lepsze humory po meczu w Poznaniu, gdzie mistrz Polski - Lech podejmie portugalskie Belenenses

Liga Europy / Faza grupowa
Enea Stadion / 17.09.2015

Akt. 17/09/2015, 22:59 GMT+2

22:59
Dzięki wielkie za śledzenie tekstówki i bądźcie z nami w przyszłości! Czekamy!
22:58
Kolejorz dopisuje do swojego dorobku jeden punkt, co zawsze jest lepszym rozwiązaniem niż zero jakie zanotowała Legia Warszawa
22:56
Lech Poznań zagrał odważniej w drugiej połowie, ale trzeba przyznać, że zarówno poprzeczka jak i słupek uratował podopiecznych Macieja Skorży.
22:56
I KONIEC! Lech Poznań bezbramkowo zremisował z Belenenses...
92'
Kuca teraz zbiegł ze skrzydła do środka... STRZAŁ i spojenie praktycznie ratuje Lecha
91'
Świetna akcja gości. Geraldes podłączył się lewym skrzydłem, podniósł głowę, wrzucił w pole karne do Rosy... GŁÓWKA i? Centymetry
90'
3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
89'
Ostatnia zmiana w ekipie gości. Carlos Martins, a zmienia go Dalcio Gomes
87'
Kadar za reakcje ukarany żółtą kartką
85'
Dariusz Formella przed okazją na dośrodkowanie z rzutu rożnego i za krótko, na całe szczęście nie ma kontry Belenenses
80'
Zmiana u gości. Andre Sousa schodzi, a zmienia go Ricardo Dias
77'
Kolejny raz między słupkami Belenenses spisał się Ventura
77'
Bardzo ładnie wyprowadził akcję Hamalainen, dobrze rozrzucił do Formelli... STRZAŁ!
76'
Pokręcił rywalami Linetty, mocne dośrodkowanie i ogromne zamieszanie w polu karnym rywali Lecha
73'
Fantastycznie sparował futbolówkę do boku Ventura
73'
To BYŁA OKAZJA! Daleki wykop Buricia, powalczył o górną piłkę Pawłowski... STRZAŁ z dystansu!