Witajcie! Przenosimy się do Rumunii, gdzie Legia gra rewanżowe spotkanie 3. rundy eliminacji Ligi Europy z FC Botosani

Akt. 23/07/2015, 20:55 GMT+2

20:55
Dzięki wielkie za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne!
20:55
I KONIEC! LEGIA WARSZAWA pewnie wygrywa z FC Botosani 3:0. Bramki zdobyte przez Guilherme, Nikolicia i Prijovicia
92'
Co za akcja Legii. Dobra akcja, poczekał Kucharczyk podał, ale Michał Żyro już wyjechał z piłką za linię końcową, podał do Dudy, który trafił, ale gola nie ma
84'
Asysta Łukasza Brozia, a w sytuacji sam na sam z Ilievem nie zmarnował Aleksandar Prijović. Wielki spokój 25-letniego napastnika
84'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:0 ZLATAN, A NIE PRIJOVIĆ! LEGIA 3:0
81'
Niedobrze, nie wiemy do końca jaki był powód opuszczenia murawy przez Tomasza Bryzskiego, teraz Guilherme oby tylko ze skurczami
80'
Dobra, składna akcja Legii, ale jak się okazało tylko do czasu. Wypuszczony Tomasz Jodłowiec podawał wzdłuż linii bramkowej, ale nie wiadomo do kogo. Chwilę później zmiana, Jodłowiec zmieniony przez Michała Masłowskiego
73'
Scott Robertson zmienił Raula Costina
71'
ALEŻ DECYZJA! Croitoru kropnął z dystansu i? POPRZECZKA uratowała Legię
70'
Legia nadal będzie grać na jednego napastnika. Aleksandar Prijović zmienia Nemanję Nikolicia
67'
Żółta kartka dla Raula Costina za faul na Guilherme
63'
Za dużo swobody dają legioniści Rumunom. Dwójkowa akcja Martinusa i Acsinte, ten drugi chciał lobować Kuciaka, ale to dziś na niego za mało
58'
Martinus w indywidualnej akcji, minął kilku legionistów i? Strzelił zbyt lekko, na posterunku nie po raz pierwszy w tym meczu Kuciak
56'
Niby rozgrywali piłkę po obwodzie gospodarze. Na strzał zdecydował się Gabriel Vasvari, jednak totalnie niecelnie
55'
Michał Kucharczyk dostał piłkę na dobiegnięcie od Furmana, dobrze przyjął w pełnym biegu, ale strzał był kompletnie nieudany
46'
Dobra dwójkowa akcja Nikolicia z Żyro. Nie miał do końca skrzydłowy gości z czego strzelić i nie miał problemu ze złapaniem piłki Iliev
20:06
Od środka drugą połowę zaczęli Legioniści
20:05
No i od początku 2. połowy mamy zmiany. Popełniający błędy Cordos zastąpiony przez Gabriela Vasvariego. W Legii Tomasza Brzyskiego zmienił Michał Żyro
45+3
I koniec pierwszej połowy. Legia zasłużenie prowadzi 2:0, choć wielką robotę w bramce wykonał także Dusan Kuciak