W czwartej kolejce fazy grupowej Ligi Europy Club Brugge podejmuje Legię Warszawa. Polski zespół musi wygrać, aby myśleć o awansie. Zapraszamy na teksówkę!

Liga Europy / Faza grupowa
Jan Breydelstadion / 05.11.2015

Akt. 05/11/2015, 20:57 GMT+1

20:56
Adam Dawidziuk (Przegląd Sportowy) na TT: Kilkanaście minut przyzwoitej gry to za mało. Nawet na przeciętny zespół. Adios Europo.
20:56
Prezes Legii Bogusław Leśnodorski po meczu na TT: No i po awansie...walczymy już tylko o ranking...Igor i Ondrej bardzo ok! Czas na mecze na zero z tylu!!!
20:52
KONIEC! Club Brugge pokonuje Legię 1:0. Niestety, ale warszawianie przespali większość meczu. Dopiero w końcowych 25 minutach zaczęli grać trochę w piłkę, ale to zdecydowanie za mało. My już się żegnamy i zapraszamy na kolejną tekstówkę. Tym razem z meczu Lecha
90+2'
OKAZJA DLA LEGII!!! Znów Trickovski strzelał, tym razem z lekkiego kąta, ale tym razem najgorzej ze swoich wszystkich prób
90'
Panowie pograją jeszcze 4 minuty
88'
Legia próbuje, walczy, stara się. Trzeba przyznał, że w ostatnich 15 minutach gra chociaż z większych poświęceniem, którego wcześniej brakowało
84'
Vranjes strzelał dramatycznie. Bez komentarza
80'
A w drugim meczu tej grupy Jose Maria Callejon strzela gola na 5:0 dla Napoli
79'
Kolejna akcja gospodarzy. Vasquez huknął obok słupka
78'
Jelle Vossen uderzał na bramkę, ale Kuciak był na posterunku
75'
TRICKOVSKI ODDAŁ KOLEJY STRZAŁ. Tym razem z dystansu i bramkarz z problemami złapał piłkę
73'
NALEPSZA OKAZJA DLA LEGII!! TRICKOVSKI strzelał na bramkę, ale jeden z obrońców wybił piłkę w linii!!!