W czwartkowy wieczór Borussia Dortmund podejmuje na Signal Iduna Park Liverpool w hitowo zapowiadającym się ćwierćfinale Ligi Europy. Szczególnie zainteresowanie budzi osoba Jurgena Kloppa, jeszcze niedawno współtwórcę wielkich sukcesów Borussii, a obecnie szkoleniowca The Reds. Relacja na żywo w Eurosporcie 1, a w serwisie mobilnym zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej.

Liga Europy / Ćwierćfinał
Signal Iduna Park / 07.04.2016

Akt. 07/04/2016, 23:04 GMT+2

23:03
Rewanżowe mecze ćwierćfinałów odbędą się już za tydzień, zapraszamy zatem już teraz do śledzenia transmisji w Eurosporcie 1 od 21:05 i relacji tekstowej w serwisie mobilnym. Dobranoc.
23:00
Pozostałe trzy mecze zakończyły się wynikiem 2:1: Villarreal pokonał Spartę Praga, Athletic Bilbao przegrał z Sevillą, a Braga uległa Szachtarowi Donieck.
90
KONIEC MECZU! Borussia Dortmund remisuje z Liverpoolem na 1:1 po meczu, który trochę rozczarował w drugiej połowie. To świetny wynik dla obecnego zespołu Juergena Kloppa, ale Borussia w rewanżu na pewno będzie bardzo, bardzo groźna.
90
Rozpoczął się doliczony czas gry, a sędzia Velasco Carballo dołączył dwie minuty.
89
GOL DLA BRAGI: Wilson Eduardo w 89. minucie zdobył kontaktową bramkę dla portugalskiej drużyny w spotkaniu z Szachtarem Donieck.
88
Mignolet złapał piłkę na 15. metrze pomimo zdecydowanego ataku ciałem Pulisicia.
86
Po raz pierwszy w polu karnym Borussii pokazał się Sturridge, ale przeważający w liczbie obrońcy gospodarzy sobie z nim ostatecznie poradzili.
84
Trzecia zmiana w druzynie Liverpoolu - Daniel Sturridge na ostatnie zmiany zastępuje Origiego.
83
Spore zamieszanie w polu karnym Liverpoolu po akcji Schmelzera, obrońcy gości jednak wyjaśnili sytuację.
81
Żółtą kartkę otrzymał za to Sokratis, który w środku pola sfaulował Origiego.
80
Bardzo ostry wślizg wykonał w narożniku na połowie Borussii Alberto Moreno. Rywalowi nic się nie stało, ale bardzo dziwną decyzję podjął sędzia Velasco Carballo, który nie ukarał swojego rodaka żółtym kartonikiem.
22:46
GOL DLA SEVILLI: Prowadzenie drużynie Grzegorza Krychowiaka w meczu z Athletikiem Bilbao dał w 83. minucie Vicente Iborra.
77
Mamy również zmianę w drużynie The Reds - Roberto Firmino zastąpił Adama Lallane.
77
Dwie zmiany w drużynie Borussii - na boisku meldują się Sokratis i Christian Pulisić, a zastępują oni Svena Bendra i Pierre'a-Emericka Aubameyanga.
76
Rozpoczynamy ostatni kwadrans meczu. Czy kogoś stać tu na zdobycie zwycięskiej bramki?
73
Świetnie gra w drugiej połowie Hummels, to nie tylko strzelony gol, ale również interwencje w defensywie. Jak przed momentem, gdy zatrzymał kontratak wyprowadzany przez Cana.
22:38
GOL DLA SZACHTARA: Ukraińcy prowadzą już 2:0 w wyjazdowym meczu z Bragą, a drugiego gola strzelił dla nich Facundo Ferreyra.
68
Przewaga Borussii robi się coraz wyraźniejsza, może nadszedł czas na jakieś zmiany w zespole gości. Juergen Klopp na ławce ma m.in. Roberta Firimino i Daniela Sturridge'a.
64
Fantastycznym podaniem zewnętrzną częścią stopy popisał się Hummels, ale w polu karnym z Reusem poradzili sobie defensorzy The Reds.
22:29
GOL DLA VILLARREAL: Cedric Bakambu trafia po raz drugi i Żółta Łódź Podwodna prowadzi 2:1 na El Madrigal.