Liga Europy / 1/8 finału
Petrovskiy / 12.03.2015

Akt. 12/03/2015, 19:52 GMT+1

19:52
Zgodnie z planem Rosjanie wygrywają, a Torino będzie musiało liczyć na świetny występ przed własną publicznością. Do zobaczenia, przypominamy, że aktualnie mamy drugą relację tekstową z Arkadiuszem Milikiem w roli głównej!
19:51
I KONIEC! Zenit St. Petersburg wygrywa z Torino 2:0. Do rewanżu dojdzie za tydzień na stadionie olimpijskim w Turynie
93'
Wydawało się, że wyjdzie do okazji sam na sam z bramkarzem Maxi Lopez, ale flaga arbitra bocznego powędrowała do góry. Mamy spalonego
91'
To była piłka na honorowe trafienie. Maxi Lopez piętką odegrał piłkę do nadbiegającego Farneruda. Szwed bez zastanowienia huknął, ale obok bramki
90'
3 minuty doliczył sędzia do tego spotkania
90'
Witsel schodzi, a w jego miejsce Anatolij Tymoszczuk
89'
Gazzi na skrzydło do Darmiana, ten w kierunku Maxiego Lopeza, małe zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie bez efektów bramkowych
87'
Niepotrzebne przepychanki na murawie. Riazancew na spalonym, całą zabawę zaczął Kamil Glik, który odepchnął Rosjanina. Obaj panowie ukarani zółtymi kartkami
85'
Dobrą piłkę dostał Maxi Lopez w polu karnym. Miał obrońcę na plecach, Argentyńczyk zaczął się obracać, ale nie zdołał oddać strzału
83'
Kolejna szansa przed Zenitem. Rzut wolny, a piłkę ustawił nie kto inny, tylko Hulk. Do bramki Torino około 30 metrów, ale Brazylijczyk strzelił zdecydowanie za wysoko
81'
Pierwsza roszada w składzie gospodarzy. W miejsce Szatowa wchodzi Riazancew
79'
Zenit potwierdza swoją dobrą formę jak na lidera Rosyjskiej Premier Ligi przystało. Torino praktycznie nie istnieje i nie jest w stanie zagrozić bramce Łodygina. Mecz toczy się na połowie gości
74'
Ostatnia zmiana w Torino. Maxi Lopez zmienił Fabio Quagiarellę
73'
Ponownie próba dwójkowej akcji między Dannym a Hulkiem... Brazylijczyk na jednen zwód nabrał trzech rywali
68'
Dobrze na małej przestrzeni wymieniają podania gospodarze. Głównym motorem napędowym Zenita jest jego kapitan Danny
67'
Statystyki nie są optymistyczne dla Torino. Drużyna z Półwyspu Apenińskiego nie oddała jeszcze w tym meczu celnego strzału
65'
Molinaro dośrodkował w szesnastkę Zenitu, ale dobre piąstkowanie Łodygina
64'
Żółta kartka dla Smolnikowa. Będzie okazja do wrzucenia piłki w pole karne. A być może Kamil Glik dojdzie do strzału głową
63'
Wydawało się, że będzie okazja dla Torino. Dobrze piłkę z własnej połowy wyprowadizł El Kaddouri, podał do Farneruda, ale Szwed zbyt mocno zagrywał do nikogo