Witajcie ponownie! Dziś nie dajemy Wam wytchnienia. Teraz przed nami mecz z udziałem kolejnego z reprezentantów Polski. Villarreal mierzy się na El Madrigal z Sevillą z Grzegorzem Krychowiakiem

Liga Europy / 1/8 finału
Estadio de la Cerámica / 12.03.2015

Akt. 12/03/2015, 22:55 GMT+1

22:54
Dzięki wielkie za śledzenie relacji. Dobrej nocy!
22:54
I KONIEC! Sevilla wygrywa z Villarreal 3:1, co stawia ją w uprzywilejowanej sytuacji przed rewanżem u siebie
92'
Nie ma karnego! Żółta kartka dla skrzydłowego Sevilli. Aleix Vidal ukarany za symulowanie
90'
3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
90'
WOOOW! Ależ szczęście teraz miała Sevilla. Dwukrotnie główkował Gerard Moreno, ale na posterunku Sergio Rico
88'
Rzut rożny dla gospodarzy, górna piłka można powiedzieć, że oczywiście dla przyjezdnych
87'
Chociaż gospodarze mają przewagę w statystyce strzałów celnych to Sevilla prowadzi 3:1, co jest dobrą zaliczką przed rewanżem na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan
84'
Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Mateo Musacchio pojawia się Jose Dorado. Ta zmiana raczej podyktowana urazem Argentyńczyka
83'
Kibice Sevilli już zaczęli chóralnie śpiewać swój hymn. Nie można się dziwić, bo goście wyraźnie prowadzą w tym meczu
80'
Choć w tabeli La Liga Sevilla ma jedynie punkt przewagi nad Villarreal to dziś zdecydowanie gracze Unaia Emery'ego są górą
78'
Jose Antonio Reyes wchodzi na boisko, by rozruszać ekipę z Andaluzji. Na ławkę schodzi Vitolo
75'
Zmienia Unai Emery. Vicente Iborra schodzi, a w jego miejsce pojawia się na murawie Ever Banega
74'
Manu Trigueros zdecydował się na strzał zza pola karnego, niewiele zabrakło
73'
Jeszcze wcześniej niewspomniana zmiana w drużynie Villarreal. Gerard Moreno zmienił Uche w 68. minucie
71'
Podopieczni Unaia Emery'ego zdecydowanie oddali inicjatywę gospodarzom, ale przecież im 3 bramki wystarczą przed rewanżem na własnym obiekcie
69'
Postanowił wziąć wszystko "w swoje nogi" Denis Czeryszew, niewiele zabrakło po soczystym strzale Rosjanina
67'
Udało się przebić Villarreal pod pole karne Sevilli. Swą okazję znów miał Joel Campbell... Chwilę później reprezentant Kostaryki faulował Carlosa Baccę za co obejrzał żółtką kartkę
64'
Carlos Bacca zmienia Kevina Gameiro
59'
Dobra parada w bramce Sergio Rico
59'
Standardowo rozrzucenie akcji na lewe skrzydło do Czeryszewa, ten dośrodkował w pole karne Sevilli. Był tam Joel Campbell... STRZAŁ z WOLEJA!