Witamy wszystkich fanów piłki w wydaniu europejskim. Legia wygrała wczoraj z Metalistem i dzisiaj podopieczni Henninga Berga mogą rozsiąść się wygodnie w fotelach i oglądać poczynania grupowych rywali i innych zespołów grających w Lidze Europy.

Liga Europy / Faza grupowa
Hüseyin Avni Aker / 23.10.2014

Akt. 23/10/2014, 21:01 GMT+2

Dziękujemy za tę relację, czekamy teraz na mecze rozrywane o 21. Pozdrowienia.
Wszystkie wyniki:
Grupa G
HNK Rijeka - Feyenoord 3:1, Standard - Sevilla 0:0 (Cały mecz Krychowiaka i żółta kartka w 81. minucie)
Grupa H:
Lille - Everton 0:0
Grupa I:
Young Boys - Napoli 2:0
Grupa J:
Aalborg - Dynamo Kijów 3:0 (23 minuty Łukasza Teodorczyka), Steaua - Rio Ave 2:1 (90 minut Łukasza Szukały, żółta kartka)
Grupa K:
PAOK - Fiorentina 0:1, Dinamo Mińsk - Guingamp 0:0
Grupa L:
Trabzonspor - Lokeren 2:0
Zakończyły się już wszystkie mecze rozpoczęte o 19. Największą niespodzianką porażka 0:2 Napoli z Young Boys
KONIEC. Trabzon wygrywa 2:0 i awansuje na drugie miejsce w grupie L.
Legii wystarczy za dwa tygodnie wygrać u siebie z Metalistem i mamy fazę pucharową w Warszawie!!!
91
Było trochę nerwów pod bramką Trabzonu, ale dalej mamy 2:0 dla gospodarzy
91
Bardzo słabe jest Napoli w tym sezonie. Young Boys po bramce Leonardo Bertone prowadzą już 2:0 z przyjezdnymi z Neapolu
90
Thomsen dobija Dynamo Kijów, 3:0 dla Duńczyków. Piękna asysta Frederiksena
50
Takie rzeczy działy się dziś na trybunach w Bratysławie, gdzie minęło już pięć minut od rozpoczęcia drugiej połowy

86
Kevin Constant!!! Pan ze zdjęcia ładnym płaskim strzałem kończy jakiekolwiek emocje tego spotkania, 2:0 dla Trabzonsporu.

85
Pięć minut do końca, bramki jak na razie nie padły tylko w Liege, Lille oraz Mińsku.
84
Podopieczni Halihovicia są dużo lepsi od swoich dzisiejszych rywali, którzy prezentują naprawdę przeciętny poziom, niegodny tej fazy rozgrywek Ligi Europy.
81
To już niecałe 10 minut do końca meczu w Turcji, przy tym wyniku Trabzon ma sześć punktów, zaś piłkarze z Belgii trzy oczka. Metalist wciąż bez jakiegolwiek dorobku punktowego.
W Bratysławie mamy przerwę, spotkanie Slovana ze Spartą zakończone zostanie z prawie 40-minutowym poślizgiem.
Znów Czeski Futbol na Twitterze "Delegat UEFA zgodził się na kontynuowanie meczu,ale zastrzegł,że w przypadku jakichkolwiek problemów na trybunach arbiter ukończy spotkanie"
Kramarić gwiazdą wieczoru, 23-letni Chorwat wykorzystał rzut karny i ma już dzisiaj hat-tricka. Rieka prowadzi 3:1
73
Cardozo powinien był podać do Yatabare, ale w świetnej sytuacji zdecydował się grać samemu. Gola z tego nie było
67
Teodorczyk wszedł na boisko w Aalborgu, zmienił Belhandę.
71
Rozstrzelali się piłkarze w Rijcece, Andrej Kramarić trafia dziś drugi raz i jego klub prowadzi 2:1 z gośćmi z Rotterdamu. Asysta Ivana Vargicia
69
W Trabzonie mecz trochę siadł po bramce dla gospodarzy, trener Lokeren Peter Maes próbuje to zmienić poprzez wprowadzanie rezerwowych.
66
Szybka odpowiedź Holendrów, Jens Toornstra i mamy 1:1 w północno-zachodniej Chorwacji.