Po wygranej 1:0 z belgijskim Lokeren przed piłkarzami Legii w czwartek znacznie trudniejsze zadanie. Mistrzowie Polski zagrają bowiem na wyjeździe z tureckim Trabzonsporem, z którym dwukrotnie przegrali w minionym sezonie. Zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania, a poprowadzi ją Stinger.

Liga Europy / Faza grupowa
Hüseyin Avni Aker / 02.10.2014

Akt. 02/10/2014, 21:00 GMT+2

21:00
To tyle opisywania emocji z Trabzonu. Relację tekstową prowadził Stinger, dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne w serwisie mobilnym eurosport.pl.
20:59
Sześć punktów po dwóch meczach Legii to znakomita pozycja wyjściowa do walki o awans z fazy grupowej Ligi Europy.
90
TAK JEST!!!! KONIEC MECZU!!!! Legia pokonuje Trabzonspor 1:0, brawo dla zespołu mistrzów Polski.
90+8
Piłka w rękach Kuciaka, czy to moment, gdy gwizdnie węgierski arbiter?
90+7
PIŁKA W BRAMCE LEGII!!! Ale gol nieuznany, gdyż wcześniej Yatabare wpadł ciałem w Kuciaka i Victor Kassai odgwizdał faul na bramkarzu Legii.
90+7
Rzut rożny dla Trabzonu, będzie gorąco.
20:56
Jeszcze jedna ciekawostka z Opty - "Michał Żyro popełnił osiem fauli w meczu i jest to rekord Ligi Europy w obecnej edycji".
90+5
Jeszcze jedna zmiana w Legii - Kuba Kosecki zastępuje Michała Kucharczyka.
90+5
UFFFF!!! Yatabare potężnie uderzył z 13 metrów, ale ciałem blokuje jego strzał Dossa Junior.
90+3
Świetnie teraz w środku pola Kucharczyk i Saganowski utrzymali się przy piłce, moment oddechu dla obrony Legii.
90+1
OSIEM MINUT DOLICZYŁ KASSAI! W sumie nie można się dziwić dużo mamy przerw w drugiej połowie, na czele z kontuzją golkipera gospodarzy.
90
Mamy zmianę w Legii - Marek Saganowski zastąpił Radovicia. Czemu tak późno???
90
Fauluje przed polem karnym Legii Duda, na szczęście nie otrzymał kartki, a ma już jedną żółtą. Ale będzie groźnie.
89
CZERWONA KARTKA! Drugą żółtą otrzymał Michał Żyro, bez sensu. Na szczęście to już 89. minuta.
87
Dossa Junior jednak gra dalej, chociaż zauważalnie utyka. Przy grze przeciwko Cardozo potrzebne są jednak jego warunki fizyczne i atletyzm.
85
Spokojnie Broź zgrał piłke klatką piersiową do Kuciaka, chwila wytchnienia.
83
Kontuzji doznał Dossa Junior i wygląda to na podkręcenie stawu skokowego.
82
Nie nadążam z opisywaniem piłkarzy, którzy dostali żółte kartki - otrzymał ją teraz Duda, a chwilę później jeden z piłkarzy Trabzonsporu.
80
TRWA OBLĘŻENIE BRAMKI LEGII!!! Teraz po rzucie rożnym ratuje Legię poprzeczka, już nawet nie wiem kto strzelał, chyba Yatabare.
78
UFFFF!!!! W polu karnym niezdecydowanie obrońców Legii starał się wykorzystać Cardozo, ale w ostatniej chwili jego strzał przyblokowano.