Witamy z małym opóźnieniem, nie zdążyliśmy nawet poważnie się rozpisać, a Villarreal prowadzi 1:0 z FC Zurich po bramce Caniego

Liga Europy / Faza grupowa
White Hart Lane / 23.10.2014

Akt. 23/10/2014, 23:12 GMT+2

Za relację dziękuje Mike, pięknych snów (co najmniej tak pięknych jak bramka Lameli). Eurosport pozdrawia!
To by było na tyle, udała się nam naprawdę ta kolejka Ligi Europy. Dla nas oczywiście najważniejsze było wczorajsze zwycięstwo Legii na Ukrainie.
Na koniec Twitter dotyczący wydarzenia tej kolejki Ligi Europy, Michał Okoński: "Kane o golu Lameli: na treningach robi to ciągle "
Komplet wyników:
Grupa A: Borussia M. - Apollon 5:0, Villarreal - FC Zurich 4:1
Grupa B: Torino - HJK Helsinki 2:0 (Kamil Glik caly mecz na ławce), Club Brugge - Kopenhaga 1:1 (56 minut Waldemara Soboty)
Grupa C: Tottenham - Asteras Tripolis 5:1, Partizan - Besiktas 0:4
Grupa D: Red Bull Salzburg - Dinamo Zagrzeb 4:2, Celtic - Astra Ploiesti 2:1
Grupa E: PSV - Panathinaikos 1:1, Estoril - Dinamo Moskwa 1:2
Grupa F: Dnipro - Qarabag 0:1, Inter - Saint Etienne 0:0
95
Gola w 95. minucie dołożył jescze Tavares dla Estorilu, lecz i tak mało znany zespół z Portugalii przegrał u siebie 1:2 z Dynamem Moskwa
Koniec już wszystkich spotkań. Ależ mieliśmy dzisiaj wieczór pełen pięknych bramek
89
Dynamo Zagrzeb rozstrzelało się pod koniec meczu, Henriquez ustala wynik meczu na 2:4. Salzburg pewnie wygrywa
92
Club Brugge wyrównuje!!! W 89. mincuie strzelił Daniel Amartey trafia z 18. metra, lecz trzy minuty później odpowiedział mu Vazquez. Kopenhaga w niezwykłych okolicznościac traci praktycznie pewne zwycięstwo. 1:1 w Brugii
Hazard i jest 5:0 dla Borussi Moenchengladbach. Oczywiście gola strzelił nie Eden, tylko jego młodszy brat Thorgan
83
Ademi ratuje honor zagrzebian, Dynamo przegrywa w Salzburgu 1:4
89
Błąd Kane'a, strzał z rzutu wolnego Barrales nie był specjalnie trudny, ale nominalny pomocnik potwierdził, że gra obecnie na kompletnie nieznanej pozycji
87
Niepotrzebna czerwona kartka dla Llorisa, Francuz ściął z murawy rywala i otrzymał zasłożone czerwo. Mauricio Pochettino wykorzystał już wszystkie zmiany, więc na bramce stanie... Harry Kane. Ciekawy wieczór młodego Anglika :)
80
Pewny strzał Zhirkova i Dynamo Moskwa prowadzi 2:0 na wyjeździe
83
Patrick Herrmann jeszcze cztery minuty temu wszedł na boisko, a teraz cieszy się ze strzelonego gola. Borussia gromi Apollon 4:0
81
Johansen miał zakończyć mecz w Glasgow, lecz dwie minuty później gola kontaktowego dla Astry trafił Enache. Asysta Williama
82
Harry Kane strzela głową z bliskiej odległości i jest już 5:0 dla piłkarzy z Londynu. Hat-trick młodego Anglika
79
Stefan Johansen kończy mecz w Glasgow, Celtic-Astra 2:0
78
Giovanni dos Santos i Villarreal gromi Zurich 4:1
73
Celtic w końcu wyszedł na prowadzenie, Sćepović główką przedłużył rzut wolny Stokesa