Dobry wieczór Państwu. Zapraszamy na relację tekstową ze spotkania Sevilla - Fiorentina w półfinale Ligi Europy. To jest oczywiście pierwszy mecz.

Liga Europy / Półfinał
Estadio Ramón Sánchez Pizjuan / 07.05.2015
    Krzysztof Srogosz

Akt. 07/05/2015, 22:59 GMT+2

22:58
    Koniec meczu. 3:0 dla Sevilli. Kapitalne spotkanie w wykonaniu gospodarzy. Awans do finału Ligi Europy w Warszawie wydaje się praktycznie przesądzone. Rewanż za tydzień. Trzeba podkreślić świetny występ Grzegorza Krychowiaka. Brawo dla Hiszpanów.
    Dobranoc!
    93'
    To Sevilla jest bliżej czwartej bramki niż Fiorentina pierwszej. Rzut wolny z prawej strony pola karnego. Idealna sytuacja na 4:0.
    90'
    Sędzia doliczył pięć minut.
    90'
    Goście jeszcze walcza o gola. Krychowiak w ostatniej chwili zabrał jednak piłkę Joaguinowi. Brawo dla Polaka. Naprawdę super mecz kadrowicza.
    22:50
    Tymczasem w Neapolu 1:1. Gola dla Dnipro strzelił Selezniow.
    84'
    Fiorentina
    Fernandez po raz kolejny strzelał z rzutu wolnego, ale ponownie dobrze spisał się Rico.
    82'
    Joaquin przewrócony w polu karnym, ale sędzia Brych nie zareagował. A powinien. Za chwilę kartka dla Krychowiaka po faulu na Valero.
    80'
    Gospodarze pewnie zmierzają do finału.
    75'
    Sevilla FC
    Nokaut!!!! 3:0 dla Sevilli. Kevin Gameiro. Tremoulinas kapitalnie poszedł lewą stroną. Dograł do Vidala, który dość szczęśliwie zagrał do Francuza. Hiszpanie coraz bliżej finału.
    72'
    M'Bia wrócił na murawę, ale zaraz z niej zejdzie. Nie wiem chyba, co się dzieje. Nie wygląda to dobrze.
    69'
    Fiorentina
    Krychowiak mocno starł się z Alonso. Nasz zawodnik nie dał sobie w kaszę dmuchać. Żółta kartka dla rywala za wykopanie piłki w trybuny.
    68'
    Samodzielnie schodzi z murawy chorwacki zawodnik. Nie może jednak grać. Nie wiadomo, co z M'Bią.
    67'
    Fiorentina
    Badelij mocno krwawi. Nie może sam podnieść się z murawy. Są przy nim lekarze.
    66'
    Zderzenie głowami w środku boiska. Mocno ucierpieli Badelij z Fiorenitny i M'Bia z Sevilli.
    61'
    Niesamowity mecz. Sevilla ciśnie cały czas.
    57'
    Sevilla mocno teraz przycisnęła. Goście muszą uważać, bo zaraz stracą trzeciego gola.
    52'
    Piłkę stracił Badelj. Przed polem karnym opanował ją Vitolo, który świetnie na prawo podał do Vidala. Ten udawał, że podaje. Neto wyszedł z bramki i zawodnik gospodarzy pięknie to wykorzystał.