Witajcie! Zapraszamy na rewanżowe spotkanie 3. rundy eliminacji Ligi Europy między Lechem Poznań a Stjarnan. Gospodarze mają do odrobienia 1-bramkową stratę z wyspy usłanej gejzerami

20:50
To jest niewiarygodna sprawa, ale wicemistrz Polski powinen poradzić sobie z półamatorami ze Stjarnan
20:50
Ależ radość piłkarzy Stjarnan, czyżby jakieś piękne cieszynki w Poznaniu?
20:50
I KONIEC! LECH POZNAŃ ŻEGNA SIĘ Z EUROPĄ!
92'
Swoje żale piłkarze Lecha wylewają na arbirach. Żółte kartki najpierw dla Kownackiego, a następnie dla Ubiparipa
90'
4 minuty doliczone przez czarnogórskiego sędziego
88'
Na posterunku jak zwylke można napisać Jonsson
88'
Pawłowski teraz jako pierwsze skrzypce Kolejorza. Przełożył rywala, mocny strzał lewą nogą po krótkim słupku i?!
84'
Gorąco przed bramką Kotorowskiego... po rzucie rożnym mieli problemy gospodarze
82'
To najwyższy czas, aby się przebudzić... oczywiście mam na myśli Lecha
80'
ŻÓŁTKO dla Rauschenberga za przedłużanie rozpoczęcia gry
79'
Zmienia także trener Runar Pall Sigmundsson. W miejsce Björgvinsson wszedł Laxdal
76'
Trener Rumak rzuca wszystko, co najlepsze do ataku. Dawid Kownacki pojawia się za Tomasza Kędziorę
75'
Swoich sił spróbował z dystansu Darko Jevtić, ale trzeba trafiać w bramkę
74'
I niestety. Wymuszona zmiana Runarsson wchodzi za Praesta
73'
Interwencja sztabu medycznego gości. Praest kapitan Stjarnan leży na murawie trzymając się za kolano. Zniesiony na noszach piłkarz gości
72'
Chciał się szybko zrehabilitować Panamczyk, jego dośrodkowanie wzdłuż linii bramkowej, zamykał akcję Teo, ale zbyt mocno podawał Henriquez
70'
Dobrze Lovrencsics obsłużył Henriqueza... ten pada w polu karnym i? Jedenastka? NIE, ŻÓŁTKO dla lewego obrońcy Kolejorza
68'
22629 cóż to za liczba? Otóż tylu kibiców przyszło na stadion w Poznaniu
67'
Jednak górą Kotorowski. Mogą mu dziękować pozostali gracze Lecha, a w szczególności obrońcy
67'
CO ZA OKZJA DLA STJARNAN! Aegisson, czyli zawodnik wprowadzony z ławki rezerwowych dostał idealne podanie i znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Kolejorza... STRZELA i?!