Cześć i czołem zabieramy Was do Kijowa, gdzie z konieczności swoje mecze musi rozgrywać Dnipro Dniepropietrowsk. Dziś ukraiński zespół gra z Ajaksem.

Liga Europy / 1/8 finału
Olimpiyskyi / 12.03.2015

Akt. 12/03/2015, 20:52 GMT+1

20:51
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Rewanż za tydzień. Za chwilę ruszamy z kolejną tekstówką. Villarreal - Sevilla.
90'+4
Koniec meczu. Dnipro wygrywa w Kijowie z Ajaksem 1:0.
90'+3
Gama fajnie podał do Szakowa, ale ten się lekko pogubił.
90'+2
Ajax zaatakował większą liczbą graczy, strzału na bramkę jednak jak nie było, tak nie ma.
90'
Sędzia doliczył 4 minuty.
90'
Dwa faule Veltmana w 30 sekund. Drugi skutkuje rzutem wolnym w okolicach pola karnego.
88'
Szakow blisko czerwonej kartki, za faul na środku boiska. Sędzia potraktował go łagodnie, pokazując żółty kartonik.
87'
FK Dnipro
Kolejna nie mająca większego sensu kartka piłkarza Dnipro. Ukrany nią Zozulia, który też nie zagra w rewanżu.
85'
Rotan zamiast podania wybrał strzał, który pewnie zatrzymał stojący na linii Cillessen.
83'
Groźny strzał głową Douglasa po stałym fragmencie gry. Gracz meczu? Chyba tak!
82'
Za zmęczonego, szarpiącego na skrzydle Konoplankę wszedł Szakov.
80'
Kishna fajnie zgrał piłkę w jedenastkę, gdzie znów czatował Douglas.
79'
FK Dnipro
Seria strat Ajaksu, zakończyła się ładnym strzałem Bruno Gamy, ale na wysokości zadania stanął Cillessen.
77'
Za bezbarwnego dziś Milika wszedł Richairo Zivkovic. Niewiele możemy napisać o grze naszego reprezentanta.
75'
Ajax utrzymuje się przy piłce, ale głównie na własnej połowie.
72'
Poczni obrońcy Ajaksu blisko pola karnego i to nie po stałym fragmencie gry. Tego jeszcze nie grali.
71'
El-Ghazi szukał wbiegającego wna piąty metr Milika, ale w akcję Ajaksu wmieszał się bezbłędny Douglas.
70'
Kishna dał dobrą zmianę, jego aktywność w ataku przyniosła Ajaksowi rzut rożny.
64'
Świetna interwencja Cillessena! Po stałym fragmencie gry piłkę przedłużył Czeberiaczko, a atak zakończył Zozula. Bramkarz Ajaksu obronił strzał z najbliższej odległości.