Dobry wieczór, przenosimy się do Amsterdamu, gdzie Ajax z Arkadiuszem Milikiem w składzie będzie odrabiał straty z Dnipro

1
Bramki łącznie 2-2

Akt. 19/03/2015, 23:35 GMT+1

23:35
I KONIEC! DNIPRO gra dalej, zabrakło jednej bramki Ajaksowi! To Dnipro gra w 1/8 finału Ligi Europy
120'
2 minuty doliczone przez sędziego
120'
Bojko za przedłużanie rozpoczęcia gry od bramki ukarany żółtą kartką
119'
Ajax rzuca się do ataku! Głośny doping na Amsterdam ArenA. Niecelne dogranie Bazoera, Bojko wznowi grę z piątego metra
117'
POPRZECZKA! Tak strzelił Kolbeinn Sigthorsson, do dobitki nabiegł Mike van der Hoorn u GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Przelobował Bojkę. Jest 2:1 dla AJAKSU! Brakuje gola jeszcze piłkarzom de Boera
116'
Zdecydowanie lepiej w dogrywce prezentuje się Dnipro. GOOOOL! Piłka w siatce po strzel Kalinicia, ale sędzia wskazuje, że był spalony
112'
Niewiele zabrakło po próbie Szelezniowa. Odważył się na strzał z powietrze. Cillessen tylko wzrokiem odprowadził piłkę
110'
Nie zamierzają łatwo złożyć broni goście. Tym razem zza pola karnego spróbował Szakow. Na posterunku Cillessen
108'
Szelezniow wchodzi w miejsce Konopljanki
106'
Ależ umiejętnie zagrał teraz piłkarz Dnipro. Rzut rożny dla ukraińskiego zespołu... źle jednak rozegrał to Konopljanka. Od bramki zacznie Cillessen
23:15
Milik zaliczył złe przyjęcie piłki. Tak kończy się pierwsza część dogrywki. WIdać, że Frank de Boer jest niezadowolony
105'
Wrzutka w pole karne ukraińskiej drużyny. Douglas szybko wyjaśnił sytuację długim wybiciem
102'
Piękna akcja Portugalczyka Bruno Gamy, strzał zza pola karnego. Dobrze broni Cillesen
102'
Mike van der Hoorn mimo że jest nominalnie środkowym obrońcą właśnie gra jako środkowy napastnik
100'
Frank de Boer decyduje się na zmianę. Boilesen opuszcza murawę, a w jego miejsce Van der Hoorn
97'
Obiecywał, że poprowadzi do awansu swój zespół Konopljanka. Za dużo miejsca dali gospodarze piłkarzowi reprezentacji Ukrainy, a ten precyzyjnym strzałem tuż przy słupku pokonał Cillessena
97'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! KONOPLJANKA 1:1
94'
Niesamowite zamieszanie w polu karnym Dnipro. Milik zatańczył w szesnastce, ale jak pokazały powtórki poślizgnął się Polak. Tylko korner dla gospodarzy
92'
Dnipro całym zespołem na własnej połowie. Ajax w ataku pozycyjnym. Drużyny nie forsują tempa, grają ostrożnie
22:58
Może się okazać, że zwycięzcę wyłonią rzuty karne. Chociaż jeszcze pół godziny mają gospodarze, aby pokonać Dnipro. Od środka właśnie zaczną dogrywkę goście z Ukrainy