Witamy z relacji na żywo ze spotkania II rundy eliminacji Ligi Europy między Piastem Gliwice a Karabachem Agdam! Tekstówkę przeprowadzi DDZ!

2
Bramki łącznie 3-4

Akt. 25/07/2013, 20:03 GMT+2

20:03
No nic, żegnam się w dość smutnym nastroju. DDZ pozdrawia i do następnej tekstówki. Oby z bardziej udanego meczu...
KONIEC MECZU. Koniec europejskiej przygody gliwickiego Piasta... Zwycięski remis ekipy z Azerbejdżanu.
118
Podgórski z rzutu rożnego na głowę niepilnowanego Króla. Były zawodnik Realu Madryt niestety totalnie nie w bramkę. Przy okazji bramkarz Karabachu dostał żółtą kartkę za opóźnianie gry.
116
Znowu strzał Kapolongo! Tym razem piłka mija bramkę.
115
Docekal spróbował strzału z szesnastego metra. "Spróbował" to dobre słowo...
113
Jeszcze Zbozień w pole karne, ale polska drużyna już wyraźnie zrezygnowana.
111
Cieszą się fani przyjezdnych, których do Polski pofatygowało się całe cztery głowy.
109
Teraz Piast musi strzelić dwa gole aby awansować...
Kongijczyk najpierw ograł Zbozienia, potem zaś wsadził futbolówkę Szumskiemu w krótki róg.
108
GOL! 2:2 Kapolongo...
Zaczynamy drugą połowę dogrywki!
Jako ciekawostkę podam, że drużyna Karabachu ma formalnie swoją siedzibę w mieście Agdam, ale faktycznie swoje mecze gra w Baku. Agdam został opuszczony w wyniku walk między Azerami a Ormianami. Wcześniej liczyło ok 150 tysięcy mieszkańców.
Koniec pierwszej połowy dogrywki. Jeszcze kwadrans gry przed nami.
101
Zła strata na własnej połowie Horvatha. Na szczęście Kapolongo zwolnił nieco akcję, a Zbozień nie dał ograć się Reynaldo.
99
Almeyda z rogu w ręce golkipera Piasta.
Trochę się pospieszyłem z tym ewentualnym rywalem Piasta. Gefle po 35 minutach gry prowadzi z Anorthosisem 1:0. Jeszcze sporo czasu na to, by odrobić te 2 gole różnicy.
96
Ostatnia roszada w zespole ze Śląska. Cicman za Izvolta.
95
Trener Piasta mimo wcześniejszych zapowiedzi zachował sobie na dodatkowe pół godziny jedną zmianę. Bez takiej możliwości szkoleniowiec gości Gurban Gurbanow.