Witajcie dziś po raz pierwszy! Na mecz rewanżowy Lecha Poznań z Żalgirisem Wilno w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy zaprasza Was fira!

20:53
Cieszy się Marek Zub, a na koniec jeszcze spięcie Teodroczyk się pokłócił z Velicka... Obaj obejrzeli CZERWONE KARTKI! A udział w małej bójce brał także trener Mariusz Rumak
20:52
I KONIEC! Zabrakło czasu Lechowi, kończy się przygoda Kolejorza z europejskimi pucharami. Mimo zwycięstwa 2:1 to Żalgiris zagra dalej
92'
Dalekimi podaniami grają lechici, Arboleda w roli środkowego napastnika, wszyscy trzymają kciuki na ławce rezerwowej Lecha. Korner, ale nic z tego
90'
3 minuty nadziei doliczone do regulaminowego czasu gry
90'
Bardzo dobre dośrodkowanie Lovrencsicsa z prawego skrzydła, mocne na tyle, że Perić wbił sobie gola
90'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 DLA LECHA, samobójcze trafienie Pericia
88'
Łukasz Teodorczyk przy bramce dobrze się zastawił wziął na plecy rywala i mocnym strzełem przez ręce golkipera pokonał Vitkauskasa
88'
Zmienia trener Zub, w miejsce Leligi Takuya Kanai
87'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! TEODORCZYK I 1:1
85'
I TAK SPALONY! Mocne dośrodkowanie Wołąkiewicza z prawej strony, był na ofsajdzie Teodorczyk, a piłka po jego strzale trafiła w słupek
83'
Dużo pyskował Teodorczyk i norweski arbiter ukarał go żółtą kartką
80'
Niby szła piłka jak po sznurku... Lovrencsics zbiegł do środka, wyszło podanie do Hamalainena ten strzelał zza pola karnego, był za obrońcami Teodorczyk i zmienił tor lotu futbolówki, stąd bramka nieuznana, bo był spalony
79'
Podanie Ubiparipa za plecy obrońców Żalgirisu, Ślusarski STRZELA GŁOWĄ, ależ jak lekko, nie miał najmniejszych problemów Vitkauskas
78'
Bardzo dobrze bronią się goście, a bezradni są piłkarze Rumaka... no właśnie, czy nie zapłaci posadą szkoleniowiec Kolejorza?
76'
Lovrencsics ustawił piłkę i? Trafił w głowę Pericia i tyle, rzut wolny
75'
Było zagranie ręką Freidgeimasa i żółtko po dryblingu Henriqueza i wolny dla Lecha przy linii bocznej pola karnego
74'
Kompletnie bez pomysłu grają lechici. Przecież Panowie Wy musicie strzelić jeszcze 3 gole