Witajcie, dobry wieczór. Ponownie fira i zaczynamy tekstówkę ze spotkania rewanżowego 2. rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Lechem Poznań a FC Honka

1
Bramki łącznie 5-2

Akt. 25/07/2013, 22:35 GMT+2

22:35
I KONIEC! Ostatni gwizdek sędziego. Nie było szału w 2. połowie. Wynik spotkania się utrzymał i mamy zwycięstwo Kolejorza 2:1. I awans do 3. rundy Ligi Europy, gdzie zagrają z Żalgiriem Wilno
92'
Okazja dla gospodarzy, było 4 na 2 dogrywał z prawej strony Ślusarski i był na środku pola karnego Ubiparip, strzelał niczym Bebeto na mundialu w USA w 1994 r., ale niecelnie
90'
3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry przez arbitra
88'
No i może to podziałało na lechitów. Zza pola karnego postanowił strzelić teraz Vojo Ubiparip, jeszcze zablokowany przez Rubena i kolejny rzut rożny
88'
Ostatnie minuty tego spotkania i przewaga gości. W rolach głównych Kastrati i Ruben
83'
Strata w środku pola lechitów, prostopadłe podanie do Aijali, a ten długo się nie zastanawiał i po obrocie zdecydował się na strzał, ale na posterunku Jasmin Burić
82'
Nic z tego nie wyszło, znów górą obrońcy z Finlandii
81'
Ponownie TEODORCZYK zza pola karnego i jeszcze po rękach Viitali i znów korner dla gospodarzy
80'
Przebijał się Teodorczyk, Baah tym razem wyciął, ale nie Polaka, a swojego kolegę, a konkretnie bramkarza i będzie rzut rożny dla Kolejorza
77'
Kolejna i ostatnia zmiana w ekipie gości. Schodzi kapitan Jussi Vasara, a w jego miejsce Ilari Aijala
74'
Ma bez wątpienia MŁOTEK w nodze Lovrencsics... Niewiele brakowało, ale pędziła futbolówka bardzo szybko, obok bramki Węgier
73'
SŁUPEK! Ubiparip wziął na plecy rywala po podaniu Ślusarskiego i przymierzył z bardzo ostrego kąta
71'
Kasper Hamalainen schodzi, a w jego miejsce najlepszy strzelec ubiegłego sezonu Bartosz Ślusarski
70'
Vayrynen schodzi, a zmienia go pochodzący z Albanii Kastriot Kastrati
68'
Starcie w środku pola dwóch zmienników, najpierw Drygas odebrał piłkę Mombilo, a następnie faul fińskiego zawodnika pochodzącego z Konga
65'
Metodą na rozgrywanie akcji przez Honkę jest zagrywanie długiej wysokiej piłki na Vayrynena, a ten dalej zgrywa do partnerów
64'
Zmienia również trener Honki. W miejsce Makijarviego pojawia się Kevin Mombilo
62'
I mamy zmiany w Lechu. W miejsce aktywnego Szymona Pawłowskiego wchodzi Gergo Lovrencsics, w miejsce Łukasza Trałki wchodzi Kamil Drygas
56'
Teraz brak komunikacji między Kamińskim i Buriciem. Będzie rzut rożny dla gości, bo powalczył o futbolówkę Vayrynen
53'
Warto wspomnieć, że ewentualnym rywalem Lecha Poznań w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy będzie Żalgiris Wilno prowadzony przez trenera Marka Zuba, z Kamilem Bilińskim i Jakubem Wilkiem