Witam. Tu Wasz kochany FIRA!!! Jeszcze nie skończyłem pisać o Lechu, a już zaczynam o Śląsku.

Akt. 08/08/2013, 22:37 GMT+2

22:37
Dzięki wielkie i jednak w dobrych humorach mówimy Wam dobranoc!
22:37
I KONIEC! Śląsk Wrocław remisuje z Clube Brugge 3:3 i awansuje do 4. decydującej rundy eliminacji Ligi Europy!
93'
Szybciutka nóżka Lestienne'a i faul Dudu, żółta kartka dla Brazylijczyka
91'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:3 De Sutter po wrzutce w pole karne, z bliskiej odległości, jeszcze był rykoszet i zasłonięty Gikiewicz
90'
4 minuty doliczone do czasu gry w 2. połowie
89'
ŻÓŁTKO dla Wanga za pomoc w zagraniu ręką
87'
Próbował przygwiazdorzyć Lestienne, który chciał wymusić rzut karny na arbitrze, nic z tego
85'
Zagotowało się w szesnastce Śląska, Duarte doszedł do dośrodkowania po błędzie Pawelca, ale całe szczęście, że był Kostarykańczyk
83'
Zmienia czeski szkoleniowiec Śląska. Schodzi Paixao, a w jego miejsce Sylwester Patejuk
83'
Na pozycji spalonej Lestienne
82'
4:2 w dwumeczu prowadzi Śląsk, ale jeszcze chcą się poderwać do walki piłkarze Juana Carlosa Garrido
80'
Oscar Duarte przepchnął się w polu karnym po rzucie rożnym i będą gospodarze jeszcze walczyć. Asystę zanotował Lestienne
80'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:3 DUARTE
77'
Zmiana w ekipie gospodarzy. Na murawie 34-letni Eidur Gudjohnsen w miejsce Vazqueza
76'
Podanie do Soboty, wyszedł z bramki Ryan, minął bramkarza popatrzył i uderzeniem trafił do pustej bramki
76'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:1 SOBOTA
75'
Prawa noga Dudu jednak gorsza, ale poszedł na tą słabszą Brazylijczyk ze Śląska i oddał strzał, nie miał problemów z obroną Ryan
71'
Ale teraz pograli w polu karnym Śląska, De Sutter doszedł do piłki wrzucanej górą, a z powietrza strzelał nie kto inny tylko Rafaelov, ależ to zmiana była, na szczęście dla nas obok
68'
Rzut rożny krótkie dogranie na 10. metr, a tam był strzelec gola dla Club Brugge, Refaelov strzelał PIĘTKĄ i było bardzo blisko
63'
PLAKU! Pozazdrościł kolegom, użył swojej szybkości zostawił za sobą przeciwników i STRZAŁ, powstrzymany dopiero przez Ryanam korner