Witamy serdecznie na relacji z ćwierćfinału Ligi Europy pomiędzy Chelsea i Rubinem Kazań.

Akt. 04/04/2013, 22:58 GMT+2

22:57
Dzięki, że byliście dzisiaj z nami. Zapraszamy na kolejne relacje NA ŻYWO do serwisu mobilnego Eurosportu. Przed nami weekend i ligowe emocje. Do zaklikania.
22:55
Za bohaterów spotkania uznać należy Hiszpanów - Torresa (2 gole) i Matę (2 asysty).
22:54
Drugi gol Torresa był niezwykle ważny. Dzięki temu rewanż w Moskwie nie musi być aż tak nerwowy. Pamiętajmy jednak, że przy stanie 2:1 dla "The Blues" sędzia miał prawo podyktować dla Rosjan drugą w tym meczu jedenastkę.
22:54
Koniec. Chelsea wygrywa u siebie 3:1.
90+2
Żółta kartka dla Marina za faul taktyczny po stracie piłki.
90
Sędzia doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.
90
Potężna bomba Ramiresa z 25 metrów minimalnie niecelna.
89
Ryżykow wyłapał mocne dośrodkowanie Hazarda.
86
Orbaiz wyciął Ramiresa w środkowej strefie boiska.
85
Rubin próbuje, ale jest bezradny. Nawet gdy uda im się przechytrzyć obronę "The Blues" na drodze staje im Cech.
82
Kasajew za Kuzmina i Marin za Benayouna.
81
Torres w dobrej sytuacji, ale sędzia pokazał spalonego.
80
Hazard, który w 65. minucie zmienił Mosesa, bardzo aktywnie poczyna sobie na lewym skrzydle.
78
Chelsea cofnięta na własnej połowie, liczy na kontrataki.
77
Mata opuści boisko, a w jego miejsce pojawi się na nim Oscar.
70
Sporo szczęścia minutę wcześniej miał Terry. Sędzia miał prawo podyktować karnego dla Rubina za jego zagrania ręką.
70
To już druga asysta Hiszpana w tym meczu.
70
GOOOOLLLL!!! Fernando Torres głową z 7 metrów nie dał szans Ryżykowowi. Wspaniałym dośrodkowaniem z lewego skrzydła popisał się Juan Mata.
64
Świetna kontra Rubina, ale Rondon z 17 metrów trafił prosto w Cecha.
60
Terry uderza głową po rzucie rożnym, ale piłka o centymetry mija poprzeczkę bramki Ryżykowa.