Sporting Lizbona w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy podejmuje Manchester City. W poprzedniej rundzie piłkarze Ricardo Sa Pinto wyeliminowali Legię Warszawa. Z kolei Anglicy pokonali wyżej notowany od Sportingu portugalski zespół FC Porto.

Liga Europy / 1/8 finału
Estádio José Alvalade / 08.03.2012

Akt. 08/03/2012, 20:55 GMT+1

20:53
Ale to dopiero połowa dystansu. Za tydzień rewanż w Machesterze. Dzięki, że byliście z nami! Stinger właśnie rusza z tekstówką spotkania Manchester United - Atletic Bilbao. I tam wszyscy się przenosimy
20:53
SZAŁ RADOŚCI NA TRYBUNACH! Dzisiaj Lizbona będzie się długo bawić!
90+3
KONIEC, KONIEC, KONIEC!!! Sporting zdołał utrzymać skromne prowadzenie do ostatniego gwizdka!!! 1:0 dla portugalskiej drużyny!
89'
NIE MA GOLA DLA CITY! Aguero miał doskonałą okazję, ale jego strzał z 8 m w ostatniej chwili zablokował INSUA!
87'
POPRZECZKA SILVY po strzale głową! Ależ szczęście miał teraz Sporting!
84'
Posypały się kary. Tym razem kartonik zgarnia rezerwowy Neto za ostre wejście w nogi Balotelliego
81'
Pereira wydaje się mieć cięty język. Sędzia usłyszał coś, co go dotknęło. Żółtko dla gracza Sportingu
79'
do Nenloth - ja jak wypowiadam, to słyszę Kario :)
78'
Polga ukarany żółtym kartonikiem za faul na Balotellim
76'
Capel w astyście gromkich braw opuszcza placy gry. W jego miejsce na murawie pojawia się Carrillo (czyt. Kario:))
74'
BALOTELLI przepięknie podawał krzyżakiem do Silvy! PODANIE PALCE LIZAĆ! Szkoda, że Hiszpan pocelował obok bramki, bo Włoch byłby autorem ASYSTY ROKU
72'
Gwizdy na trybunach - Balotelli zmienia Dżeko
71'
CLICHY za głęboko! Rui Patricio pewnie chwyta futbolówkę
70'
Neto za Fernandeza
69'
PEREIRINHA! Wślizgiem 24-letni pomocnik próbował pokonać Harta, ale do pełni szczęścia zabrakło mu dobrego metra
66'
Balotelli rozpoczął rozgrzewkę
63'
TO POWINIEŃ BYĆ GOL!!! Schaars wycofał piłkę na 5 m do Van Wolfswinkela, który miał przed sobą tylko Rui Patricio. I co zrobił? Strzelił za słabo i na dodatek prosto w ręce golkipera gospodarzy!
61'
O CENTYMETRY KOLAROW SIĘ MYLI!!! Serbski obrońca uderzył zza pola karnego i piłka prawie otarła się o dalszy dłupek!