Akt. 14/07/2011, 18:41 GMT+2

18:41
Dzięki, że byliście z nami! Adios!
18:40
KONIEC! Śląsk Wrocław był zespołem lepszym, powinien był wygrać wyżej. Udało się tylko 1:0. Voskamp i Sobota bohaterami gospodarzy, to dzięki nim padł jedyny gol w meczu. Drugie 45 minut było gorsze, mniej składnych akcji, mniej syutacji, ale piłkarze Oresta Lenczyka wciąż byli drużyną mającą więcej do powiedzenia.
90+3
Zaraz koniec. 30 sek...
90+3
Diaz wrócił na boisko, ale ma problemy z poruszaniem się...
90+3
Sobota łatwo ograł rywala, ale nie było nikogo w polu karnym.
90'
Diaz zniesiony na noszach. Trzyma sie za noge.
87'
Zmiana w Śląsku. Dudek out, Sztylka wchodzi.
85'
Wolny dla Dundee... Wykonawcą Douglas... Ouch, to jak podał... Hmm... Bardziej nadawałoby się na mecze rugby, o czym wspomniał Mati Borek.
84'
Voskamp faulował, ale na płowie rywala. Teraz piłkarze Śląska cofnięci.
83'
Flood z Dundee dostał żółtko.
80'
Sobota, indywidualnie... stzela, wysoko nad bramką.
79'
Trochę zakotłowało się pod polem karnym Śląska. Na szczęście Kelemen wyjaśnia sytuację.
77'
Zobaczymy, czy Śląsk pójdzie za ciosem.
75'
Goooooooooooooooooooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!! Śląsk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sobota strzela, Voskampa przytomnie dobił głową i 1:0 dla gospodarzy. Wejście smoka Holendra!
73'
Zmiana w Śląsku. Ćwielong out, Voskamp debiutuje.
71'
Rankin jeszcze raz strzela z dystanu. Teraz obok bramki.
70'
Russell faulował Ćwielonga... Wolny... Mila i jest w polu karnym Pietrasiak... Strzał!!! Obok bramki. Szkoda, miał chwilę, aby dobrze przymierzyć .
68'
Będzie rożny dla Dundee, po tym jak Kelemen piąstkował poza boisko. Szkoci mają kim postraszyć... Oj! Mogło być fatalnie. Piłka poszła wzdłuż bramki i wypadła za linię końcową. Kelemen zderzył się z Diazem. Dostał w szczękę.