Welkom bij Eindhoven! O godzinie 19:00 na stadionie Philipsa PSV podejmie Legię Warszawa. Czy piłkarze trenera Macieja Skorży postarają się o kolejną niespodziankę, jaką niewątpiwie będzie wywiezienie z Holandii jakichkolwiek punktów? Na tekstówkę zaprasza Kali.

Liga Europy / Faza grupowa
Philips Stadion / 15.09.2011

Akt. 15/09/2011, 20:52 GMT+2

20:52
Tyle na razie ode mnie. Za kilka chwil drugi "nasz" mecz: Wisła - Odense! Do napisania.
20:51
Wiadomo - liczą się gole, ale PSV naprawdę nic dziś nie pokazało. Legia nieźle w obronie, nieźle w ataku (tylko w drugiej połowie!). Trochę szkoda, że trener Skorża nie zaryzykował bardziej ofensywnej gry od pierwszej minuty. Gospodarze byli do ogrania. Może uda się w rewanżu.
20:48
Koniec meczu!
90+2
WAWRZYNIAK!!! Z PIERWSZEJ PIŁKI!!! dobrze zagrał przed pole karne Kosecki, a Wawrzyniak kopnął bez przyjęcia! Obronił Tytoń!
20:46
sTiLiC14: "a pan redaktor widac ze najbardziej lubi legie z polskich druzyn lubi legie i nie przepada za lechem!!!" - w europejskich pucharach nie ma znaczenia za kim jestem, bo zawsze jestem za polskimi drużynami.
90
BRONI KUCIAK!!! Manolew wyszedł sam na sam, ale górą był bramkarz Legii! BRAWO!
89
Zmiana w PSV. Engelaar za Toivonena.
89
OJO! Huknął z dysatansu! Na nasze szczęscie obok bramki.
20:44
sTiLiC14: "Nigdy wielkiego LECHA nie przebijecie hahahaha wy bedziecie w niebie jak zremisujecie z jakims psv a lech dwa remisy z juve zwycięstwo z min ity i z bragą i dwa razy z salzburgiem!!!!!!!!" - przypominam, że Legia grała w ćwierćfinale LM i półfinale Pucharu Mistrzów.
86
LJUBOJA!!! Z dystansu! Tuż nad poprzeczką! Szkoda...
86
Pograli teraz Radović z Ljuboją. Zabrakło dokładności.
84
Matavz jest dramatyczny. Oczywiście z tego powodu płakać nie będziemy. Ale dziś mu strasznie nie idzie. Teraz nie przyjął dobrze piłki. Gdyby to zrobił, miałby szanse na wyjście sam na sam z bramkarzem.
81
Zmiana w Legii. Kosecki za Rybusa.
80
STROOTMAN!!! Indywidualna akcja zakończona strzałem! Był gdzie być powinien Wawrzyniak i zdążył wyblokować ten strzał. Tylko róg dla PSV.
78
MATAVZ!!! Kolejna zmarnowana okazja Słoweńca. Dobre dośrodkowanie, dobra pozycja do strzału głową i... pudło.
77
KOMOROWSKI!!! Odważna próba obrońcy Legii z narożnika pola karnego! W końcu musiał się wykazać Tytoń. Pewnie jednak złapał piłkę po mocnym strzale Komorowskiego.
73
Zmiana w PSV. Ojo za Lensa.
71
MATAVZ W POLU KARNYM LEGII! Aleeee... Spalony!
68
Wawrzyniak dobrze zablokował Wijnalduma. Piłka w rękach Kuciaka.
67
Borysiuk z dystansu. Tytoń nadal bez obrony. Wszystkie strzały graczy Legii póki co niecelne.