Witam wszystkich... znowu jesteśmy na siłownia... upss. Trochę mnie poniosło. Zapraszam na mecz OB - Wisła Kraków. Na tekstówkę zaprasza fira

Liga Europy / Faza grupowa
Nature Energy Park / 01.12.2011

Akt. 01/12/2011, 20:59 GMT+1

20:59
Dzięki wielkie za śledzenie relacji. Zapraszam na kolejne na eurosport.pl
20:55
Zdecydowanie dobry mecz rozegrał Dudu Biton. Izrealczyk mógł jeszcze strzelić więcej goli, ale i tak występ bardzo dobry
20:52
Bardzo dobry występ Łukasza Garguły, który rządził i dzielił w środku pola
20:51
KONIEC! Wisła Kraków wygrywa z Odense 2:1. Po bardzo dobrej pierwszej połowie i konsekwencji w drugiej komplet punktów dla podopiecznych Kazimierza Moskala
90+3
Chavez utyka, ale wraca. Podkręcił jednak kostkę obrońca Wisły
90+2
Po raz drugi na murawie w tym meczu leży Chavez. Nie wyglada to dobrze
90
3 minuty doliczone do meczu
90
W miejsce Kirma wchodzi Ivica Iliev
88
I komunikat z Enschede. W 89. minucie Janko strzelił gola i Holendrzy prowadzą z Fulham
87
Henrik Clausen wygania wszystkich swoich piłkarzy pod bramkę Pareiki
85
Zbyt dużo miejsca dają goście drużynie Odense w rozegraniu piłki
84
Niestety w drugiej połowie tempo gry spadło o połowę. Do przodu panowie!
82
W miejsce Patryka Małeckiego wchodzi MAOR MELIKSON
81
Krótkie rozegranie z Małeckim. Piłka nie chce opuścić otoczenia pola karnego gospodarzy... Ostatecznie Garguła zdecydował się na strzał z pierwszej i niecelnie
80
Tym razem sprytnie Kirm. Nabił rywala i mamy rzut rożny
80
Pareiko z kłopotami. Estończyk źle obliczył lot piłki i niezbyt udane piąstkowanie
79
Michael Lamey zszedł, w jego miejsce Jovanović
78
BITON! Co to jest za grajek! Na serio nie rozumiem zastanawiania się nad jego transferem definitywnym. Izraelczyk dwukrotnie w odstępie minuty zagroził bramce OB... Strzelił z miejsca, tylko boczna siatka
77
Kadrii chciał dośrodkować, a wyszedł strzał z lewej strony na posterunku Pareiko