Akt. 21/10/2010, 22:59 GMT+2

22:59
Tyle dziś ode mnie. Kali się odmeldowuje. Zapraszam na jutro! Trzymajcie się!
22:58
Salzburg zremisował 1:1 z Juventusem, więc sytuacja przed kolejnymi meczami w LE jest dla Lecha całkiem niezła.
22:57
Tak jak napisaliście - wsytdu nie było. Szkoda tej pierwszej połowy. Może gdyby tylko raz trafił Adebayor, to po przerwie byłoby ciekawiej. Źle nie było.
22:56
KONIEC!
90+4
Jeszcze rzut rożny dla Lecha!
90+2
RUDNEVS!!! Ale chyba zagrywał ręką napastnik Lecha przy przyjęciu piłki. Albo był spalony. Tak czy inaczej sędzia przerwał akcję.
90
Cztery minuty doliczone. "Gramy do końca!" niesie się z trybun City of Manchester Stadium!
88
KIKUT!!! Ajajaj! Źle trafił w piłkę, a to powinna być bramka!!
88
KRIWIEC!!! Mocny, zaskakujący strzał z dystansu! Z trudem na róg wybił Hart!
87
JO!!! Wyprzedził Kikuta i strzelił tuż zza pola karnego! Burić był na miejscu!
86
CO ZA BŁĄD CITY!!! Boyata za krótko podał do Harta i bramkarz nastrzelił Tshibambę!!! Odbita piłka przeszłą tuż nad poprzeczką!!!
85
Zmiana w City. Bridge za Zabaletę.
79
JOHNSON!!! Nie no, CO ZA AKCJA!!! To obecnie najlepszy technik u Anglików!!! Ograł pod linią końcową dwóch obrońców Lecha i technicznie próbował minąć Burica z ostrego kąta! TRAFIŁ W POPRZECZKĘ!!!
78
Zmiana w City. Jo za Wrighta-Phillipsa.
76
CO ZA BŁĄD OBRONY LECHA! Adebayor dostał piłkę, będąc sam w polu karnym! Źle na nasze szczęście przyjął jednak futbolówkę i zdążył z interwencją Burić.
75
PESZKOOOOOOOOOOOO!!! Dlaczego nie oddał szybciej strzału??? To była kapitalna akcja, ale zabrakło strzału!!!
74
Zmana w City. Yaya Toure za Silvę.
73
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:1! ADEBAYOR! Baletmistrz strikes again... Silva idealnie, mijającym obronę podaniem obsłużył kolegę z drużyny, a ten na pełnym luzie, klepeczką, pokonał Burica.