Manchester City przegrał pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Europy z Dynamem Kijów 0:2. Rewanż na własnym stadionie Anglicy potraktowali poważnie. Trener Mancini w ataku wystawił trio Balotelli - Tevez - Silva, na ławce sadzając Edina Dzeko. Czy uda się odrobić straty? Na relację zaprasza Stolar.

20:56
Citizens walczyli ambitnie, ale odrobili tylko jednego gola. Nasi bracia-Ukraińcy w ćwierćfinale! Eurosport gratuluje. Żegnam się już z Wami, wbijajcie na tekstówkę z Liverpoolu.
20:55
KONIEC MECZU! Dynamo Kijów w ćwierćfinale!!!
90+6
Żółta kartka dla Toure. Sekundy do końca.
90+5
SZOWKOWSKI ZNOWU RATUJE DYNAMO! Strzał z wolnego, Tevez próbował przeciąć lot piłki. Nieudało się, bramkarz łapie.
90+4
Rzut wolny dla City. Za daleko na strzał, dobrze do dośrodkowanie.
90+3
TO BYŁA TA AKCJA!!! Dzeko przyjął na klatę, uwolnił się od obrońcy, STRZELIŁ I... Szowkowski łapie. Chyba lepszej akcji już gospodarze nie stworzą. Ale poczekajmy.
90+2
Zmiana w Dynamie. Betao za Jermolenkę.
90+1
Jeszcze jeden korner. Stadion wre. Arbiter dolicza 5 minut!
89'
Rożny dla City. Johnson wrzuca... Bez efektu.
88'
Milner wchodzi za... Kolarova. A więc ofensywa!
87'
Tak jak przewidywałem. Gospodarzom zaczyna brakować sił. Dynamo spokojnie utrzymuje się przy piłce.
86'
Milner wejdzie na boisko.
86'
PIĘKNY STRZAŁ JEREMIENKI! Pocelował z 20 metrów pod poprzekę. Hart broni. Lecz jest korner.
85'
Nieudana kontra City. Johnsonowi zabrakło... szybkości.
84'
Garmash wywalczył korner dla Dynama. Minuty lecą.
83'
Ostatnie minut nadziei dla City. Gole w końcówce to dla nich normalka. Jak będzie dziś?
20:41
Losowanie LM od 12 w piątek. Live w Eurosporcie. Tekstówka na eurosport.pl.
81'
SZOWKOWSKI RATUJE DYNAMO! Kolarov dośrodkował, rykoszet od obrońcy i piłka leci na krótki słupek. Ale świetna parada bramkarza.