Kuyt traci piłkę i Braga ma kontrę. The Reds mają czas na ostatni atak.
N'gog źle podał do Meirelesa. Arbiter dolicza 4 minuty.
Sawyer19972: To znaczy, że to ostatnie zdarzenia na moim kuponie bukmacherskim.
88'
Ostatnie kilka minut szans Liverpoolu.
85'
KUYT MA SAM NA SAM!!! CO ZA OKAZJA! Cały mecz na to czekali. Artur broni. A wcześniej Carroll strzelił głową, a Skrtel ten strzał zablokował. Powinny paść gole.
84'
AKCJA KUYTA! Wrzutka do N'Goga. Nie ma strzału, jest rzut rożny.
83'
Statystyka nie jest optymistyczna dla Anglików. W 80 minut oddali zaledwie 5 strzałów.
22:45
Powiem na marginesie, że The Reds zamykają mi kupon. Więc tak po cichu trzymam za nich kciuki:)
80'
Skrtel z dystansu, ale bardzo niecelnie.
79'
Liveprool musi powtórzyć historię z meczu ze Spartą, by doprowadzić do dogrywki. Wtedy w końcówce strzelił Kuyt. A teraz. Na razie mamy rzut rożny.
78'
N'GOG!!! Wreszcie jakiś konkretny strzał. Mocno, ale za bardzo w środek. Artur łapie.
75'
Zmiany w The Reds. Ngog za Cole'a. I Spearing za Rodrigueza.
22:38
bakus11: BRAWO! Już myślałem, że nie dacie rady. Titi Camara, tak on się nazywa.
74'
Trzy zmiany. W Bradze Valdinho schodzi (i dostaje żółtko za opóźnianie), wchodzi Kaka. Zaraz także zmiany w Liverpoolu.
73'
TERAZ BYŁO BLISKO! Dośrodkowanie do Kuyta, Holendrowi zabrakło centymetrów, by sięgnąć piłki.
72'
Najgroźniejszy strzał ostatnich minut oddali... goście. Konkretnie Viana, który właśnie sprawdził Reinę z rzutu wolnego.