Z małym opóźnieniem, ale w końcu witam wszystkich i zapraszam do wspólnego śledzenia meczu CSKA Moskwa - Palermo. A na relację zaprasza Stinger.

Liga Europy / Faza grupowa
Arena-Khimki / 04.11.2010
3
1

Akt. 04/11/2010, 20:51 GMT+1

20:51
Za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, za kwadrans widzimy się na tekstówce z meczu PSG - Dortmund, z Łukaszem Piszczkiem w pierwszym składzie.
90'
A tymczasem w Moskwie koniec meczu - CSKA wygrywa 3:1!
20:49
CO ZA GOL... W POZNANIU!!! MOŻDŻEŃ!!!!! 3:1!!!!!!!!!
89'
Świetna szansa dla Palermo na zdobycie kontaktowej bramki - strzelał jednak środkowy obrońca Goian i AKinfiejew łatwo złapał piłkę.
20:44
A tymczasem Arboleda strzela niecodziennego gola dla Lecha, 2:1 dla "Kolejorza"!
83'
PINILLA! Świetnie wyszedł do góry chilijski napastnik, ale jego główkę obrobił Akinfiejew. Moskwianie następnie wyprowadzali groźnie wyglądający kontratak... ale przerzut do Vagnera Love'a był bardzo nieudany.
82'
Piłkarze CSKA chyba mają już dość na dzisiaj - ewidentnie się cofnęli i pozwalają gościom z Palermo rozgrywać piłkę. Z tego rozegrania udało się wywalczyć rzut rożny...
79'
To się nazywa konkurencja w zespole - każdy z rezerwowych chce przekonać trenera, że zasluguje na grę. Tym razem z dystansu spróbował Aldonin, ale Benussi z łatwością obronił jego strzał.
76'
A na boisku nic się nie zmienia - CSKA wciąż atakuje, a olbrzymią chęć do gry przejawia wprowadzony Sekou Oliseh. Tym razem minimalnie przestrzelił po indywidualnej akcji...
71'
Kolejne dwie zmiany w zespole gospodarzy - witamy Alana Dzagojewa i Jewgienija Aldonina, a dziękujemy Hondzie i Mamajewowi.
20:27
Zagadka z przymrużeniem oka - jaką piosenkę śpiewają kibice drużyn, które chciałyby widzieć Vagnera Love'a w swoim składzie?
68'
BENUSSI! Kolejny raz włoski bramkarz ratuje swój zespół przed utratą gola, tym razem broniąc precyzyjny strzał Vagnera Love'a.
67'
Mamy zmianę w zespole gospodarzy - Sekou Oliseh zastąpił Gonzaleza.
64'
GONZALEZ! Po raz kolejny na bramkę Benussiego strzelał Chilijczyk (ale reprezentujący CSKA), tym razem probował głową, włoski bramkarz jednak i tym razem zatrzymał jego uderzenie.
60'
Tylko godzinę gry wytrzymał wracający po kontuzji Miccoli - zastąpił go Chilijczyk Mauricio Pinilla, także napastnik.
55'
I chyba nie jestem jedyny z niezbyt dobrą opinią o grze Glika w tym fragmencie - Delio Rossi zdecydował się zdjąć Polaka z boiska i zastąpił go Mattią Cassanim.
54'
Niesamowite co robi CSKA po przerwie - tym razem prostopadle zagrał Honda, a akcję sprytnym strzałem ponownie wykończył Necid. Ponownie w tej sytuacji nienajlepiej zachował się Kamil Glik, który wyszedł z linii obrony, ale nie zdążył przeciąć podania Hondy.
54'
GOOOOOOOOOL!!!! NECID!!!!!!!!!!!!! 3:1!!!!!!!!!!
53'
GONZALEZ!!! Potężnie uderzył z dystansu Chilijczyk, Benussi jednak piąstkuje piłkę po efektownej paradzie!
53'
MOGŁO BYĆ 3:1!!!! Sam na sam z Benussim znalazł się Vagner Love, golkiper Palermo jednak górą w tej sytuacji.