Witam z Estádio da Luz, gdzie już za kwadrans piłkarze Benfiki Lizbona i PSV Eindhoven rozpoczną pierwsze spotkanie jednego z czterech dwumeczów o półfinał Ligi Europy. Na tekstówkę zaprasza Stinger.

Za wspólnie spędzony wieczór dziękuje Stinger, trzymajcie się.
22:59
stanley61 - Eintracht-Werder, zobaczymy.
90
A chwilę po golu zdobytym przez Saviolę sędzia Tagliavento kończy spotkanie. Benfica wygrywa 4:1 i jest bardzo blisko awansu do półfinału rozgrywek Ligi Europy.
22:57
INFO Z VILLARREAL: Austriak Marc Janko w 90. minucie gola dla gości z Enschede, Villarreal musi się więc zadowolić wygraną 5:1.
22:56
INFO Z PORTO: Falcao zdobywa trzecią w spotkaniu bramkę i Porto prowadzi ze Spartakiem aż 5:1!!!
90+4
Doczekał się Saviola na swoją bramkę i po obrocie z piłką umieścił futbolówkę pod poprzeczką. A całą akcję wypracował na prawej stronie Maxi Pereira, który skorzystał z dwójkowej akcji z Salvio.
90+4
GOOOOOOOOOOOOL!!!! 4:1!!!!!!!!!!!!! SAVIOLA!!!!!!!!!!!!!!!
22:55
stanley61 - mecze polskiej ekstraklasy zapewne, a oprócz tego to nie wiem.
90+2
Na spalonym Dzsudzsak, szkoda, bo ta akcja zapowiadała się naprawde groźnie i gościom udało się stworzyć przewagę na lewym skrzydle.
90
Sędzia Tagliavento doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.
90
Jeszcze jedna zmiana w zespole gospodarzy - Felipe Menezes zastąpił Cardozo.
90
Popędził prawym skrzydłem Manolev, mocno dośrodkował, jednak za mocno i piłka minęła bramkę Roberto, choć hiszpański bramkarz był trochę zaniepokojony.
89
Piłkarze Benfiki 17 razy uderzali dzisiaj na bramkę Isakssona, ciekawe czy są zadowoleni z tego, ze trzy oddane strzały znalazły drogę do bramki gości? Czy może czują niedosyt?
22:48
INFO Z PORTO: w 84. minucie Falcao podwyższa wynik na 4:1. Czy Rosjan stać na strzelenie trzech goli w rewanżu? Wątpię.
85
Żółta kartka dla Javiego Garcii, sędzia mógł ją sobie chyba darować, ale faktem jest, że Hiszpan przerwał faulem akcję w środku pola.
22:47
Informuję, że na dzisiaj to koniec zagadek. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w zabawie.
84
SZCZĘŚCIE ISAKSSONA! Uderzył z dystansu Javi Garcia, nie najlepiej interweniował szwedzki bramkarz, ale piłka po rękawicach minęła słupek jego bramki.
22:45
INFO Z VILLARREAL: Żółta Łódź Podwodna wciąz niemożliwa do namierzenia dla holenderskich radarów, na 5:0 w 80. minucie podwyższa Nilmar.
22:44
INFO Z PORTO: Najpierw Maicon podwyższył wynik na 3:0, ale minutę później Kirill Kombarov dał jeszcze szansę gościom przed rewanżem zdobywając kontaktową bramkę.
80
Zaledwie 18-letni piłkarz kilkanaście sekund po wejściu na boisko zdobywa gola! Z lewej strony dośrodkował Lens, raz jeszcze okazało się jak dziurawe ręce ma Roberto, a Labyad najszybciej zareagował do bezpańskiej piłki na 4. metrze.