Za około 30 minut na El Madrigal w meczu 21. kolejki Primera Division Villarreal podejmie Barcelonę. Na tekstówkę zaprasza Stinger.

Primera Division / 21. kolejka
Estadio de la Cerámica / 28.01.2012

Akt. 28/01/2012, 23:51 GMT+1

23:50
Tekstówkę prowadził Stinger. Dziesięć minut do północy, czas zmykać. Dobranoc.
23:49
Co do zagadki - na zdjęciu był Sebastian Eguren, Urugwajczyk występujący na El Madrigal w latach 2008-2010. A o ile się nie mylę, to jako pierwszy prawidłowej odpowiedzi udzielil "bendzamin", gratulacje.
90
KONIEC MECZU!!! 0:0 na El Madrigal. Święto w Madrycie i zadowolenie w Villarreal. A co w Barcelonie? Chyba świadomość, że tytuł mistrzowski bardzo się oddalił...
90
Kolejna dobra interwencja Gonzalo, to on jest dzisiaj podporą defensywy Villarreal.
90
Sypią się żółte kartki dla piłkarzy Barcy - najpierw Tello, a chwilę później Dani Alves.
90
Zagramy dłużej o 3 minuty.
90
Zmiana w Villarreal - Carlos Marchena zastąpił Marcosa Sennę.
23:44
Co do zagadki - macie jeszcze kilka minut. Kolejna podpowiedź - to środkowy/defensywny pomocnik.
88
BRONI LOPEZ! Uaktywnił się Messi, teraz uderzył płasko z 16 metrów, ale Lopez - grający dzisiaj z gorączką - pewnie wyłapał piłkę.
87
NIE MA GOLA!!! Ależ zakręcił obrońcami Messi (przy pomocy Alexisa), ale jego strzał nogami obronił Diego Lopez (na zdjęciu). A dobitka Fabregasa poleciał kilka metrów nad bramką.
86
Do kogo zagrywał Tello? Nie wiadomo, bo żaden z kolegów nie nadążył za jego akcją.
86
Łapie piłkę Diego Lopez, a było to groźne dośrodkowanie dochodzące w stronę jego bramki.
85
Żółta kartka dla Gonzalo Rodrigueza za faul na Tello. Argentyński obrońca zrobił to wyjątkowo bezczelnie, łapiąc w pół uciekającego rywala. Ale, że Tello (na zdjęciu) nie wychodził na czystą pozycję, to czerwona kartka się nie należała.
83
Zmiana w Villarreal - z boiska schodzi Marco Ruben, a zastępuje go Javier Camunas.
23:36
michalek6 - nie robią. Komentowanie im raczej całkowicie wystarcza.
81
Do końca meczu 10 minut. Wciąż nie doczekałem się odpowiedzi na zagadkę. Dla ułatwienia dodam, że na zdjęciu widzicie jednego z licznych piłkarzy z Ameryki Południowej, jacy przewinęli się na El Madrigal.
79
NIE MA GOLA! Wspaniałym rajdem lewym skrzydłem popisał się Tello, dobrze zagrał do Fabregasa, a były piłkarz Arsenalu potężnie uderzył. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od jednego z graczy gospodarzy, a Diego Lopez jakimś cudem sparował ją na poprzeczkę.
77
Wcześniej nie napisałem o zmianie w drużynie Villarreal - Castellani zastąpił Caniego.
76
Dwie zmiany w zespole Barcy - Cristian Tello i Thiago zastępują Adriano... i Xaviego. ZASKOCZENIE!
76
Nie ma faulu? Wydawało mi się, że Mascherano sfaulował Marco Rubena. Sędzia jednak pokazuje, że gramy dalej.